موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک بحث و گفتگو در مورد مسابقات همراه اول و ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(01-01-2015، 01:28 PM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(01-01-2015، 01:25 PM)fatemeh_s نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(01-01-2015، 01:18 PM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(01-01-2015، 01:12 PM)fatemeh_s نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(01-01-2015، 01:00 PM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام بر همه ی کابران انجمن...ظهرتون بخیر Blush.gif

سلام بر آقای غیبت کننده  Biggrin.gif

من غیبت کردم؟غیبت کیو کردم؟ Biggrin.gif

غیبت منووووووو هی من شبا میرم تو پشت سرم غیبت میکنی

اها..غیبت کردن بشت سر تو مشکلی نداره
ای کوفتتت بگیرییب پشت سر من اشکال ندارههه Undecided.gif Biggrin.gif
فاطمه اسبم نده تابیک شلوغ نشه Lightbulb.gif Biggrin.gif
(01-01-2015، 01:33 PM)anita93 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
737911  ایرانسل شارژ میده ?

نه نمیده
سلام
شارژ هست؟
(01-01-2015، 01:45 PM)NaZaNiN joon نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلاااااااااااام

سلام به انجمن موبایل روز خوش اومدید
(01-01-2015، 01:46 PM)royaajoon نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
شارژ هست؟

اگه باشه بین ساعت 5 تا 7 معلوم میشه و میزاریم
همراه اول دیگه چرا شارژ نمیده؟؟؟
(01-01-2015، 01:46 PM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(01-01-2015، 01:45 PM)NaZaNiN joon نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلاااااااااااام

سلام به انجمن موبایل روز خوش اومدید

مرسی Heart.gif
من قبلا اینجا میومدم مهمان بودم چرا اینقدر به ما مهمونا بد میگفتید؟ Angry.gif
(01-01-2015، 01:55 PM)NaZaNiN joon نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من قبلا اینجا میومدم مهمان بودم چرا اینقدر به ما مهمونا بد میگفتید؟  Angry.gif

Biggrin.gif Biggrin.gif
Biggrin.gif