موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک بحث و گفتگو در مورد مسابقات همراه اول و ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(30-12-2014، 01:50 PM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(30-12-2014، 01:48 PM)maziyar نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
84888
و
20142
و
780
هنوز شارژ میدن یا که خیر؟

امروز کسی تست کرده دیگر مسابقات رو یا که خیر؟

دوستان طرحی برای تماس که به صرفه باشه برای ایرانسل سراغ دارید؟ مثال نقره ای طلایی جزیره

از امشب ساعت 24:00 به مدت 24ساعت از خطوط ایرانسل استفاده نخواهد شد( روز بدون ایرانسل 10 دی)

آیا این امکان وجود داره من بدونم به چه کسانی اعتبار دادم
خواهشمندم دوستان کاربران و مدیران محترم راهنمایی کنید
84888 و 780 هنوز دارن شارژ میدن البته به کسانی که نگرفتن...20142 رو تست نکردم ببینم چجوریه
پاسخ دیگر پرسشها رو نیز بده سپاس Exclamation
(30-12-2014، 01:48 PM)maziyar نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
84888
و
20142
و
780

دوستان طرحی برای تماس که به صرفه باشه برای ایرانسل سراغ دارید؟ مثال نقره ای طلایی جزیره

از امشب ساعت 24:00 به مدت 24ساعت از خطوط ایرانسل استفاده نخواهد شد( روز بدون ایرانسل 10 دی)

به نظرم طرح تخفیف پلکانی به صرفه ترین طرحشه.
دقیقه اول 669 (هزینه عادی)
دقیقه دوم 589 تومان
دقیقه سوم به بعد 499 ریال

فعالسازیش هم رایگانه.
114#*555*
(30-12-2014، 01:54 PM)maziyar نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ دیگر پرسشها رو نیز بده سپاس Exclamation

جواب دوتا سوالتو دادم Wink.gif
اعتبار بدید اعبار بگیریید Undecided.gif
اعتبار = اعتبار
ﻫﻤﺮﺍﻩ ﺍﻭﻝ ﺍﺯ ﺁﻏﺎﺯ ﻃﺮﺡ ﺯﻣﺴﺘﺎﻧﯽ ﺧﻮﺩ ﺑﺎ ﻧﺎﻡ « ﺭﻭﺯﻫﺎﯼ ﮔﺮﻡ ﺣﺮﻓﯽ » ﺧﺒﺮ ﺩﺍﺩ . ﺑﻪ ﮔﺰﺍﺭﺵ ﺍﺩﺍﺭﻩ ﮐﻞ ﺍﺭﺗﺒﺎﻃﺎﺕ ﺷﺮﮐﺖ ﺍﺭﺗﺒﺎﻃﺎﺕ ﺳﯿﺎﺭ ﺍﯾﺮﺍﻥ , ﻃﺮﺡ « ﺭﻭﺯﻫﺎﯼ ﮔﺮﻡ ﺣﺮﻓﯽ » ﻫﻤﺮﺍﻩ ﺍﻭﻝ ﮐﻪ ﺍﺯ ﺭﻭﺯ ﯾﮑﺸﻨﺒﻪ 7 ﺩﯼﻣﺎﻩ ﺁﻏﺎﺯ ﺷﺪﻩ , ﺗﺎ ﭘﺎﯾﺎﻥ ﺯﻣﺴﺘﺎﻥ ﺳﺎﻝ ﺟﺎﺭﯼ ﺍﺩﺍﻣﻪ ﺧﻮﺍﻫﺪ ﺩﺍﺷﺖ .ﺩﺭ ﺍﯾﻦ ﻃﺮﺡ ﮐﻠﯿﻪ ﻣﺸﺘﺮﮐﯿﻦ ﺩﺍﺋﻤﯽ ﻭ ﺍﻋﺘﺒﺎﺭﯼ ﻣﯽﺗﻮﺍﻧﻨﺪ ﺗﻨﻬﺎ ﺑﺎ ﭘﺮﺩﺍﺧﺖ ﻫﺰﺍﺭ ﺗﻮﻣﺎﻥ , ﺩﺭ ﻃﻮﻝ ﺭﻭﺯ ﺍﺯ 60 ﺩﻗﯿﻘﻪ ﻣﮑﺎﻟﻤﻪ ﺩﺭﻭﻥ ﺷﺒﮑﻪ ( ﻫﻤﺮﺍﻩ ﺍﻭﻝ ﻭ ﺗﻠﻔﻦ ﺛﺎﺑﺖ ) ﺍﺯ ﺳﺎﻋﺖ 7 ﺻﺒﺢ ﺗﺎ 23 ﺑﻬﺮﻩﻣﻨﺪ ﺷﻮﻧﺪ . ﺩﺭ ﺍﯾﻦ ﻃﺮﺡ , 60 ﺩﻗﯿﻘﻪ ﻣﮑﺎﻟﻤﻪ , ﺑﻌﺪ ﺍﺯ ﺯﻣﺎﻥ ﻓﻌﺎﻝ ﺳﺎﺯﯼ ﺁﻏﺎﺯ ﺷﺪﻩ ﻭ ﺗﺎ ﭘﺎﯾﺎﻥ ﻫﻤﺎﻥ ﺭﻭﺯ ( ﺳﺎﻋﺖ 23 ) ﻣﻌﺘﺒﺮ ﺍﺳﺖ . ﻫﻤﭽﻨﯿﻦ ﺯﻣﺎﻥ 60 ﺩﻗﯿﻘﻪ ﻣﮑﺎﻟﻤﻪ ﻣﯽ ﺗﻮﺍﻧﺪ ﺩﺭ ﭼﻨﺪﯾﻦ ﺗﻤﺎﺱ ﻣﺼﺮﻑ ﺷﻮﺩ؛ ﺑﻪ ﻋﺒﺎﺭﺕ ﺩﯾﮕﺮ ﺣﺘﻤﺎ ﻧﯿﺎﺯ ﻧﯿﺴﺖ ﮐﻪ ﯾﮏ ﺗﻤﺎﺱ 60 ﺩﻗﯿﻘﻪ ﺍﯼ ﺻﻮﺭﺕ ﭘﺬﯾﺮﺩ . ﺍﯾﻦ ﮔﺰﺍﺭﺵ ﻣﯽ ﺍﻓﺰﺍﯾﺪ : ﻫﺮ ﻣﺸﺘﺮﮎ ﻣﯽ ﺗﻮﺍﻧﺪ ﺩﺭ ﻃﻮﻝ ﺭﻭﺯ ﻓﻘﻂ ﯾﮏﺑﺴﺘﻪ ﺧﺮﯾﺪﺍﺭﯼ ﮐﻨﺪ ﮐﻪ ﺗﺨﻔﯿﻒ ﻣﺸﺘﺮﮎ ﭘﺲ ﺍﺯ ﺯﻣﺎﻥ ﺛﺒﺖ ﻧﺎﻡ ﻣﺤﺎﺳﺒﻪ ﻣﯽ ﺷﻮﺩ ﻭ ﻃﺒﻖ ﺍﻋﻼﻡ , ﻗﯿﻤﺖ ﺑﺮﺍﯼ ﮐﺎﺭﺑﺮﺍﻥ ﺍﻋﺘﺒﺎﺭﯼ ﻭ ﺩﺍﺋﻤﯽ ﯾﮑﺴﺎﻥ ﻭ ﺑﺮﺍﺑﺮ ﺑﺎ 10.000 ﯾﺎﻝ ﺍﺳﺖ . ﻫﻤﺮﺍﻩ ﺍﻭﻟﯽ ﻫﺎ ﻣﯽﺗﻮﺍﻧﻨﺪﺑﺮﺍﯼ ﺧﺮﯾﺪ ﺑﺴﺘﻪ ﺑﺎ ﯾﮑﯽ ﺍﺯ ﺭﻭﺵﻫﺎﯼ « ﺍﺭﺳﺎﻝ ﻋﺪﺩ 1 ﺑﻪ ﺳﺮﺷﻤﺎﺭﻩ 8064 » ، « ﺍﺭﺳﺎﻝ ﻋﺪﺩ 3361 ﺑﻪ ﺳﺮﺷﻤﺎﺭﻩ 111 » ﻭ ﯾﺎ « ﺷﻤﺎﺭﻩ ﮔﯿﺮﯼ»*111*3361# ﺍﻗﺪﺍﻡ ﮐﻨﻨﺪ .
سلام بچه ها چطورین خوبین
بی زحمت این اعتبار منو برسونین به هشتاد از عدد هفت بدم میاد Biggrin.gif
(30-12-2014، 02:17 PM)امیر رجائی زاده نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اعتبار بدید اعبار بگیریید  Undecided.gif
اعتبار = اعتبار

دادم
سلام بچه ها
ی خبر خوب واسه اونایی که سیم کارت دانشجویی دارن
همراه اول طرح جمعه های رویایی رو تا آخر اسفند تمدید کرده برای سیم کارت های دانشجو
باشماره گیری*111*44#میتونید فعالش کنید Dodgy.gif Dodgy.gif Biggrin.gif
سلام بچه ها من دیروز یه سوال پرسیدم ولی الان که اومدم دنبال جواب دیدم تاپیک جدید ساختن و اون یکی تاپیکو پیدا نکردم Undecided.gif
خلاصه که خواستم قضیه ی این کد شانسو بدونم ؟? الآنم شارژ میده؟  Confused
(30-12-2014، 01:50 PM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
84888
و
20142
و
780

84888 و 780 هنوز دارن شارژ میدن البته به کسانی که نگرفتن...20142 رو تست نکردم ببینم چجوریه

محمد میشه کدشو بگی من چند ماهی میشه شارژ رایگان نگرفتم ببینم به من میده یا نه گریهConfused