موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک بحث و گفتگو در مورد مسابقات همراه اول و ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(01-01-2015، 01:03 AM)Ali ZyXEl نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(01-01-2015، 12:57 AM)fatemeh_s نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(01-01-2015، 12:50 AM)Ali ZyXEl نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(01-01-2015، 12:45 AM)fatemeh_s نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(31-12-2014، 09:10 PM)Ali ZyXEl نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فاطمه ساکته Biggrin.gif

نبودم  Biggrin.gif

میگم تعداد صفحه ها تمایلی به زیاد شدن نداره ها Biggrin.gif
حالا که اومدی اعتبار منو بده کد گذاشتم Biggrin.gif
ای کوفت بخوری اعتبارتو که دادممممممممم  Biggrin.gif

آخه یکی به کجای ادم میرسه،خسیس نباش Biggrin.gif

بخدا 4 تا داشتم همش فردا هم دوباره اعتبار میدم خوبه ؟ Biggrin.gif
بله شیر اعتبارم باز شده ببینیم کی اعتبار میخواد
اغا به منم اعتبار بدید لازم دارم
مجی تو چلا انقد باکلاسی روووله?? 
ali m... بخدا عصری 3 تا بهت اعتبار دادن.. بع رفتم تو اعتبارات دیدم یکی داددم.. والا نمیدونم اون دوتا رو به کی دادم.. خلاصه هر کی بوده بیاد اعتراف کنه  Biggrin.gif
آخه یکی به کجای ادم میرسه،خسیس نباش Biggrin.gif
====================================

علی من 5 تا اعتبار داشتم به 5 نفر اعتبار دادم
دیگه نشد بهت دوتا اعتبار بدم
تازه باید فردا شب از بعضیارو جبران کنم

--------

سال 2015 مبارک Heart.gif Heart.gif Heart.gif
آیا میدانستید من معتبر ترین فرد انجمن هستم  Biggrin.gif حتی از رفیقم دلی با اختلاف زیاد در صدر هستم Wink.gif پس باز هم بهم اعتبار بدید فردا جبران میکنم Heart.gif
(01-01-2015، 01:04 AM)mina نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(01-01-2015، 01:00 AM)fatemeh_s نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(01-01-2015، 12:58 AM)mina نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(01-01-2015، 12:23 AM)MOJTABA6 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها یه سوال دارم
اگه سیمکارت گم کرده باشیم و بعدش بخوایم یه پوکه دیگه بگیریم از نمایندگی ایرانسل هزینش چقدره؟ کسی این کارو کرده؟  Shy.gif

اگه پوکه سیم کارتت رو نداشته باشی زنگ میزنی 700, شماره سریال خطت رو میگیری, بعد میری دفترخدماتی ها 5 تومن میگیرن سیم کارتت رو بهت میدن, اگه هم پوکه شو داشته باشی 4 تومن هزینه ش میشه
خودم رفتم گرفتم

واقعنی من یه سیم کارتم شکسته الان خیلی وقته تکلیف اون چیه یعنی واگذار شده؟ Biggrin.gif

چن ماهه؟
زنگ بزن 700 راهنماییت میکنه

بگو چند سالهههههههههه  Biggrin.gif  یه 4 یا 5 سالی هست  Biggrin.gif
مسعود اعتبار به منم بده قرداشب جبران میشه Biggrin.gif Tongue.gif Heart.gif Heart.gif
(01-01-2015، 01:08 AM)MOJTABA6 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آیا میدانستید من معتبر ترین فرد انجمن هستم  Biggrin.gif حتی از رفیقم دلی با اختلاف زیاد در صدر هستم Wink.gif پس باز هم بهم اعتبار بدید فردا جبران میکنم Heart.gif

منم میخوام به‌منم اعتبار بدید
(01-01-2015، 01:07 AM)بی بی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مجی تو چلا انقد باکلاسی روووله?? 
ali m... بخدا عصری 3 تا بهت اعتبار دادن.. بع رفتم تو اعتبارات دیدم یکی داددم.. والا نمیدونم اون دوتا رو به کی دادم.. خلاصه هر کی بوده بیاد اعتراف کنه  Biggrin.gif

Biggrin.gif دیگه بی بی باکلاسی تو خون ما هست میدونی که  Tongue.gif Biggrin.gif