موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک بحث و گفتگو در مورد مسابقات همراه اول و ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(01-01-2015، 02:12 AM)مسعود ده نمکی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(01-01-2015، 02:10 AM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
منم اومدم Biggrin.gif

محمد اگه تو کسی رو نداری بیام مخ ترو بزنم حداقل Tongue.gif  Biggrin.gif

Biggrin.gif ...نه بابا من از این چزا ....... ندارم Biggrin.gif
(01-01-2015، 02:11 AM)fatemeh_s نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(01-01-2015، 02:08 AM)مسعود ده نمکی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(01-01-2015، 02:05 AM)fatemeh_s نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(01-01-2015، 02:00 AM)مسعود ده نمکی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(01-01-2015، 01:57 AM)fatemeh_s نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مسعود مدیر محرومت میکنه ها شیما خودش یار دارههههههه  Biggrin.gif

فاطمه اگه توهم یار داری بگو میترسم Biggrin.gif

مجتبی  Biggrin.gif

مجتبی خودت هم شاهدی من چیزی نگفتم
توهم الان نیای بگی مودب باش Biggrin.gif

سعود مجتبی مهربونه خشونت تو ذاتش نیست اصلا Biggrin.gif

یعنی من خشنم... Undecided.gif
مجتبی چه با8ال اعتبار تو 444 من 144  Biggrin.gif
(01-01-2015، 02:14 AM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(01-01-2015، 02:12 AM)مسعود ده نمکی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(01-01-2015، 02:10 AM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
منم اومدم Biggrin.gif

اخ جوووووون پس تنهایی
چند سالته اسمت چیه بچه کجایی Biggrin.gif
(01-01-2015، 02:17 AM)مسعود ده نمکی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(01-01-2015، 02:14 AM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
منم اومدم Biggrin.gif

اخ جوووووون پس تنهایی

وااااای بچه ها الان مسعود مخ منو میزنه Undecided.gif Confused
(01-01-2015، 02:16 AM)fatemeh_s نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آره میبینی چه تفاهمی داریم الهی خخخ
(01-01-2015، 02:16 AM)fatemeh_s نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فاطمه جونم اعتباریو که قول دادمو بهت دادم
(01-01-2015، 02:18 AM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(01-01-2015، 02:17 AM)مسعود ده نمکی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
منم اومدم Biggrin.gif

اخ جوووووون پس تنهایی

وااااای بچه ها الان مسعود مخ منو میزنه Undecided.gif Confused

Biggrin.gif Tongue.gif
(01-01-2015، 02:14 AM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(01-01-2015، 02:11 AM)fatemeh_s نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(01-01-2015، 02:08 AM)مسعود ده نمکی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(01-01-2015، 02:05 AM)fatemeh_s نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(01-01-2015، 02:00 AM)مسعود ده نمکی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فاطمه اگه توهم یار داری بگو میترسم Biggrin.gif

مجتبی  Biggrin.gif

مجتبی خودت هم شاهدی من چیزی نگفتم
توهم الان نیای بگی مودب باش Biggrin.gif

سعود مجتبی مهربونه خشونت تو ذاتش نیست اصلا Biggrin.gif

یعنی من خشنم... Undecided.gif

وووی گفتم خوووو نههههه Biggrin.gif
فاطمه کمر همتو بسته امشب تابیکو برسونه به 150 صفحه Biggrin.gif