موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک بحث و گفتگو در مورد مسابقات همراه اول و ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(01-01-2015، 06:50 PM)roya نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آخیش...
چه حس خوبی داره اسم جمع و جور Biggrin.gif

الان با من ست شدی باز Biggrin.gif Heart.gif
مبارک باشه دلی...
کارت عروسیتو بفرست در خونمون... Dodgy.gif  Undecided.gif  Biggrin.gif
آقا اعتبار = اعتبارر
اعتبار بدیید اعتبار بگیرید Undecided.gif
یلدا جون زیر بار حرف اینا نریا خرشون ک از پل بگذره میشی کهنه شور بچه تازه بهتم زور هم میگن،، آقا دوماد عروسیمون ی زیر لفظی تپل میخواد تا ب حرف بیاد
اینجا چه خبره؟؟؟؟؟؟؟
داماد میگه شامو بیاری خونه
عروس میگه بیارید تالار
باهم به تفاهم برسید بعد مهمون دعوت کنید Dodgy.gif
یلدا ادی به من شیرینی اعتبار بدین Biggrin.gif
(01-01-2015، 06:51 PM)فرشته123 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یلدا جون زیر بار حرف اینا نریا خرشون ک از پل بگذره میشی کهنه شور بچه تازه بهتم زور هم میگن،، آقا دوماد عروسیمون ی زیر لفظی تپل میخواد تا ب حرف بیاد

Biggrin.gif تو فرشته ای یا شیطون Biggrin.gif زیر لفظی توپول چیه خب بیا اینم بالش Undecided.gif
اقا دیگه اگه به تفاهم رسیدید من برم ماشی عروسو آماده کنم Tongue.gif
شارژ= زیرلفظی
(01-01-2015، 06:53 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(01-01-2015، 06:51 PM)فرشته123 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Biggrin.gif تو فرشته ای یا شیطون Biggrin.gif زیر لفظی توپول چیه خب بیا اینم بالش Undecided.gif

Blush.gif ایشالله