موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک بحث و گفتگو در مورد مسابقات همراه اول و ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
ممنون محمد جان
کادو فعال شدن نمیدین بهم؟
Biggrin.gif
سعید برو درستو بخون
من که میبینی اینجام زیاد خوندم الان اومدم استراحت کنم
Biggrin.gif Wink.gif Biggrin.gif
(31-12-2014، 02:42 PM)saeedjoon نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(31-12-2014، 02:10 PM)royaajoon نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
منم صفحم لاتین شده
اولش فکر کردم سایتو اشتباه وارد کردم
کلی تعجبیدم
ادمین داری همه چیو زیر و رو میکنیا قیامتی به پا شده
Biggrin.gif
مبارک باشه Heart.gif
برای اینکه صفحت مث قبل فارسی بشه از قسمت تنظیمات اقدام کن

پایین انجمن ساده میتونی زبان رو عوض کنی
(31-12-2014، 02:39 PM)مسعود ده نمکی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(31-12-2014، 02:33 PM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام و درود بر همگی...ظهرتون بخیر Blush.gif

سلام و درود من بر تو
فعال شدنم هم مبارک Biggrin.gif

Undecided.gif فعال شدی چرا لاغر شدی Undecided.gif
(31-12-2014، 03:02 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(31-12-2014، 02:39 PM)مسعود ده نمکی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(31-12-2014، 02:33 PM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام و درود بر همگی...ظهرتون بخیر Blush.gif

سلام و درود من بر تو
فعال شدنم هم مبارک Biggrin.gif

Undecided.gif فعال شدی چرا لاغر شدی Undecided.gif

خیلی سنگین بود فعال شدن لاغر شدم Shy.gif Biggrin.gif
(31-12-2014، 03:01 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(31-12-2014، 02:42 PM)saeedjoon نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(31-12-2014، 02:10 PM)royaajoon نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
منم صفحم لاتین شده
اولش فکر کردم سایتو اشتباه وارد کردم
کلی تعجبیدم
ادمین داری همه چیو زیر و رو میکنیا قیامتی به پا شده
Biggrin.gif
مبارک باشه Heart.gif
برای اینکه صفحت مث قبل فارسی بشه از قسمت تنظیمات اقدام کن

پایین انجمن ساده میتونی زبان رو عوض کنی

مرسی ادمین جون
Heart.gif
بچه ها عینکی که زدم بهم میاد خدایی راستشو بگین
رویا خانوم فعال شدن تو هم مبارک Blush.gif
مسعود که به ما شیرینی نداد لااقل تو بده Biggrin.gif
(31-12-2014، 03:20 PM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مرسی محمد جان
به زودی شیرینیم میدم
Wink.gif
(31-12-2014، 03:31 PM)royaajoon نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(31-12-2014، 03:20 PM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مرسی محمد جان
به زودی شیرینیم میدم
Wink.gif

آفرین تو مثل مسعود نباش