موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک بحث و گفتگو در مورد مسابقات همراه اول و ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(31-12-2014، 01:13 AM)Ali ZyXEl نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ااااا، خودتو کنترل کن ........... Biggrin.gif

کیییی؟ Biggrin.gif
آی فدای ادمـــــــــــــــــــــــــین ادمین دوستت داریم ادمین دوستت داریم اوه اوه هووووووووووووووووووو هووووووووووو  Biggrin.gif
ادمین دیگه اعتبار نمیدی؟؟
Sad.gif
(31-12-2014، 01:14 AM)fatemeh_s نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(31-12-2014، 01:13 AM)Ali ZyXEl نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ااااا، خودتو کنترل کن ........... Biggrin.gif

کیییی؟ Biggrin.gif

همون .................. دیگه Biggrin.gif
من و محمد خوب میشناسیمش Biggrin.gif
الانم خوابش میاد اما ول کن اینجا نیست Biggrin.gif
Sleepy.gif
(31-12-2014، 01:15 AM)fatemeh_s نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آی فدای ادمـــــــــــــــــــــــــین ادمین دوستت داریم ادمین دوستت داریم اوه اوه هووووووووووووووووووو هووووووووووو  Biggrin.gif

تو دوباره ذوق کردی... Sleepy.gif Tongue
تو همممممممممممممممممم Ali ZyXEl   Undecided.gif Undecided.gif
من فک کنم این فاطمه پسر باشه، مشکوک میزنه هاااااااااااااا Biggrin.gif
(31-12-2014، 01:18 AM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Sleepy.gif

(31-12-2014، 01:15 AM)fatemeh_s نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تو دوباره ذوق کردی... Sleepy.gif  Tongue

آره +3 گیرم اومده ذوق نکنم عایا  Biggrin.gif
مــــــــــرسی فاطمــــــــــه جان.
مرسی ادمین عزیز بابت کد.تشکر
(31-12-2014، 01:19 AM)fatemeh_s نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(31-12-2014، 01:18 AM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Sleepy.gif

تو دوباره ذوق کردی... Sleepy.gif  Tongue

آره +3 گیرم اومده ذوق نکنم عایا  Biggrin.gif

الان حذفش میکنم... Dodgy.gif