موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک بحث و گفتگو در مورد مسابقات همراه اول و ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(31-12-2014، 12:17 AM)Behrooz AD نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چطورمیشه گرفت؟؟

اجازه نداریم اسم سایت بگیم  Biggrin.gif
سلام دوستان درود و دوصد بدرود خدمت شما
کدوم کد امشب شارژ میداده؟!؟
(31-12-2014، 12:20 AM)Rasool24 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ozv adost به 8282
(31-12-2014، 12:20 AM)Rasool24 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بوده دیگه نیست  Biggrin.gif
مهمونا دارن یکی یکی میدون رو ترک میکنن بقیتونم برین برین قربون شکلتون  Biggrin.gif برین فردا شب برا شام تشریف بیارین  Tongue.gif
(31-12-2014، 12:23 AM)fatemeh_s نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مهمونا دارن یکی یکی میدون رو ترک میکنن بقیتونم برین برین قربون شکلتون  Biggrin.gif برین فردا شب برا شام تشریف بیارین  Tongue.gif

دیگه خودشون فهمیدن اینموقع شارژ نیست دارن میرن Biggrin.gif
(31-12-2014، 12:24 AM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(31-12-2014، 12:23 AM)fatemeh_s نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیگه خودشون فهمیدن اینموقع شارژ نیست دارن میرن Biggrin.gif

والاااااااااااااااا Biggrin.gif
وا باز دارن میان که اینااااااااااا Biggrin.gif
ادمین خب من که از *780# و گزینه 6 شارژ رو گرفتم... دیگه چرا پیام میدی و آدم رو صدا میکنی?? ها?? ها ها ها???
(31-12-2014، 12:34 AM)بی بی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ادمین خب من که از *780# و گزینه 6 شارژ رو گرفتم... دیگه چرا پیام میدی و آدم رو صدا میکنی?? ها?? ها ها ها???

Biggrin.gif اخر این شارژو من خودم الان گرفتم هان هان آهنگه Biggrin.gif