موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک بحث و گفتگو در مورد مسابقات همراه اول و ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(01-01-2015، 01:05 AM)MOJTABA6 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(01-01-2015، 01:01 AM)fatemeh_s نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(01-01-2015، 12:56 AM)saeedoscar نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچها من تازه اومدم اعتبار بدرد چی میخوره ؟
سلام خوش اومدی
مرسی بابت اعتبار به هیچ دردی نمیخوره کلاس داره  Biggrin.gif Tongue.gif

چه کلاسی داره الان من نفر اولم  Biggrin.gif 443 تا اعتبار  Cool.gif الان من باکلاس شدم  Biggrin.gif Tongue.gif
والااااا منم از اخر اولم  Biggrin.gif
(01-01-2015، 01:07 AM)مسعود ده نمکی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بله شیر اعتبارم باز شده ببینیم کی اعتبار میخواد

من من
باشه،همتون فردا بدید Biggrin.gif
هرکی 308 تا ارسال داشته باشه باکلاس Biggrin.gif Biggrin.gif Tongue.gif Biggrin.gif Biggrin.gif
ما هم از سر بیکاری مییایم اینجا هی درخواست اعتبار می کنیم،باور کنید به هیچ دردمونم نمیخوره Biggrin.gif
البرت و عاطفه اعتبار دادم دیگه کسی مونده
(01-01-2015، 01:13 AM)Ali ZyXEl نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ما هم از سر بیکاری مییایم اینجا هی درخواست اعتبار می کنیم،باور کنید به هیچ دردمونم نمیخوره Biggrin.gif

باور کن میگم که کسی گوش نمیکنه باز فردا صبح سعید میاد میگه شارژ Sad.gif اعتبار Sad.gif
Biggrin.gif Biggrin.gif
کاش میشد من اعتبارامو یه جا بدم به بقیه :-)
(01-01-2015، 01:18 AM)Ali ZyXEl نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کاش میشد من اعتبارامو یه جا بدم به بقیه :-)

من دسترسی حذف کردن دارما اگه میخوای برشون دارم به آرزوت برسی Wink.gif Shy.gif
(01-01-2015، 01:14 AM)مسعود ده نمکی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
البرت و عاطفه اعتبار دادم دیگه کسی مونده

منننننننننننننننننننننننننننن Biggrin.gif