موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک بحث و گفتگو در مورد مسابقات همراه اول و ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(01-01-2015، 02:39 AM)fatemeh_s نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مجتبی چرا هی میرییی Sad.gif

دیدی گفتم بدش میاد بگی بروبچ؟ Biggrin.gif
(01-01-2015، 02:39 AM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(01-01-2015، 02:38 AM)fatemeh_s نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(01-01-2015، 02:32 AM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(01-01-2015، 02:29 AM)fatemeh_s نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(01-01-2015، 02:27 AM)MOJTABA6 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فاطمه بریم اون اور اینجا بحث نکن غیرتی میشمااا خخخ

وووی باشه هر چی آقامون بگه بر بچ فعلا با اجازه  Biggrin.gif

بروبچ چیه؟بگو دوستان Biggrin.gif

برو بچ قشنگتره  Biggrin.gif

مجتبی دوس نداره بگی بروبچ Biggrin.gif
رو چشمام دوستان Biggrin.gif
(01-01-2015، 02:39 AM)بی بی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مسعود جان  به نظر من بیا و به فاطمه نظر کن.. خلاصه تمام تلاشت رو بکن از مجی دورش کنی Biggrin.gif
عاشق مجی شده انگار .. من احساس میکنم اسلام در خطره.. و من دارم غیرتی میشم Biggrin.gif
والا چه معنی داره،?? 
ای مجی خشونت سرشار را از من پذیرا باش..

بی بی نمیشه پاپیچ میدرا بشم محرومم میکنن Sad.gif
مسعود این بی بی خانومیه هااا بیا و مخشو بزن برا خودت  Biggrin.gif
ای بیتلبیت!! ای فاطمه مجی رو تور کن!! 
من میرم بخوابم ولی تو سعی کن مخ مجی رو نزنی!! 
مسعود بیا مخ فاطی رو بزن!! آفرین گل پسر!!
شبتون بخیر و شادی
اینوقت شب این 4تا مهمان عزیز اینجا چیکار میکنن؟ Biggrin.gif
(01-01-2015، 02:41 AM)shima نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(01-01-2015، 02:38 AM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(01-01-2015، 02:35 AM)shima نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(01-01-2015، 02:30 AM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(01-01-2015، 02:28 AM)مسعود ده نمکی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
لیلا سلام خوبی چه خبر  Biggrin.gif

مسعود اشتباه گرفتی...فاطمه گفت شیما نه لیلا Biggrin.gif

چیو اشتباه گرفته؟؟؟

هیچی تو بیخیال شو....
Dodgy.gif

Sad.gif

چیه عزیزم ناراحت شدی؟ Undecided.gif Biggrin.gif
این 4 تا مهمان هم دلشون خوشه هاااا انگار بهشون خیلی خوش میگذره  Biggrin.gif
(01-01-2015، 02:43 AM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینوقت شب این 4تا مهمان عزیز اینجا چیکار میکنن؟ Biggrin.gif

اومدن داستان عشقی بخون... Biggrin.gif
بی بی هم میخواد منو با مدیرا درگیر کنه
چیکار کنیم این موقع شب