موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک بحث و گفتگو در مورد مسابقات همراه اول و ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
باید یه ماه صبر کنی تا تموم بشه منم گول خوردم فعال کردم Sad.gif
(30-12-2014، 10:34 AM)saeedjoon نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یک ماه اینترنت  رایگانم نداره؟؟
(30-12-2014، 10:36 AM)فاطمه20 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(30-12-2014، 10:34 AM)saeedjoon نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نداره اون پست فطرتی که این کدو تو شبکه های اجتماعی گذاشته خدا بکشتش Angry.gif
(30-12-2014، 10:39 AM)saeedjoon نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(30-12-2014، 10:36 AM)فاطمه20 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نداره اون پست فطرتی که این کدو تو شبکه های اجتماعی گذاشته خدا بکشتش Angry.gif
Wink.gif  Undecided.gif Sad.gif
(30-12-2014، 02:32 AM)hiddenmafia_007 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(30-12-2014، 02:27 AM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فاطمه ارسال خودت رو گزارش میکنی؟

بی غم جان سایت اشتراک ویدئو هم اشکال داره بزاریم؟ Huh  Huh.gif

Undecided.gif داداش خب برو قوانین سایت رو بخون من اصلا لینک هیچ سایتی رو نمیذارم چه اشتراک گذاری ویدیو چه هر سایت دیگه
(30-12-2014، 01:41 AM)بی بی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام بچه ها.. من میرم درس میخونم افسرده میشم اینجوری  Sad.gif Undecided.gif میشم
میام اینجا شاد و اینجورا  Rolleyes.gif Biggrin.gif Wink.gif میشم
خلاصه دمتون گرم  Rolleyes.gif . خیلی همتون رو دوست دارم Heart.gif
دمتون گرم والا Blush.gif Heart.gif

Biggrin.gif سلام بی بی پول این شادیو بده بی بی Tongue.gif
(30-12-2014، 01:57 AM)fatemeh_s نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
محمد میبینی اصلا شاد کننده ی انجمنم بچه ها رو از دپسردگی در میارم بده این Biggrin.gif

Biggrin.gif تو عکس ایدیت چه خوشکل افتادی Biggrin.gif
اعتبار Sad.gif
سلام بر همگی...ظهرتون بخیر Heart.gif
(30-12-2014، 12:42 PM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام بر همگی...ظهرتون بخیر Heart.gif

سلام به روی ماهت Shy.gif