موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک بحث و گفتگو در مورد مسابقات همراه اول و ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
بچه ها کی میتونه واسم چند تا کد شانس خصوصی کنه پلییززز.واسه خودم نمیخوام Rolleyes.gif
سلام و درود بر همگی...ظهرتون بخیر Blush.gif
(31-12-2014، 02:29 PM)raha22 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها کی میتونه واسم چند تا کد شانس خصوصی کنه پلییززز.واسه خودم نمیخوام Rolleyes.gif

896766710737
768277800844
(31-12-2014، 02:33 PM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام و درود من بر تو
فعال شدنم هم مبارک Biggrin.gif
(31-12-2014، 02:39 PM)مسعود ده نمکی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(31-12-2014، 02:33 PM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام و درود من بر تو

فعال شدنت مبارک...حالا شیرینی چی میدی؟ Biggrin.gif
(31-12-2014، 02:10 PM)royaajoon نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
منم صفحم لاتین شده
اولش فکر کردم سایتو اشتباه وارد کردم
کلی تعجبیدم
ادمین داری همه چیو زیر و رو میکنیا قیامتی به پا شده
Biggrin.gif
مبارک باشه Heart.gif
برای اینکه صفحت مث قبل فارسی بشه از قسمت تنظیمات اقدام کن
مسعود فعال شدنت مبارک شیرینی بهم اعتبار بده Biggrin.gif
(31-12-2014، 02:41 PM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(31-12-2014، 02:39 PM)مسعود ده نمکی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام و درود من بر تو

فعال شدنت مبارک...حالا شیرینی چی میدی؟ Biggrin.gif

عجبااااااااااااااااااااا
من فعال شدم شما باید دست پر بیاین تبریک بگین
فردا خواستین کارتون راه بندازم قبول نمیکنم
پس تبریک خالی نگین شیرینی هم بیارین Biggrin.gif Angry.gif
(31-12-2014، 02:43 PM)saeedjoon نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مسعود فعال شدنت مبارک شیرینی بهم اعتبار بده Biggrin.gif

یعنی خوشم میاد از هر فرصتی واسه اعتبار استفاده میکنین Tongue.gif
(31-12-2014، 02:44 PM)مسعود ده نمکی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عجبااااااااااااااااااااا
من فعال شدم شما باید دست پر بیاین تبریک بگین
فردا خواستین کارتون راه بندازم قبول نمیکنم
پس تبریک خالی نگین شیرینی هم بیارین Biggrin.gif  Angry.gif

کارمونو راه بندازی؟کجا؟ Biggrin.gif من به یک اعتبار هم قانعم! Biggrin.gif