موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک بحث و گفتگو در مورد مسابقات همراه اول و ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(01-01-2015، 11:51 PM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(01-01-2015، 11:47 PM)MOJTABA6 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(01-01-2015، 11:39 PM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
همگی بیاین همین الان تو این تاپیک حرفاتونو بزنین که دیگه تاپیک قشنگ من که بعد از این میزنم شلوغ نشه... Blush.gif

داری لحظه شماری میکنی که تاپیک بزنی ها این چند روز معلومه خوابت نبرده بی غم داری به آرزوت میرسی  Tongue.gif Biggrin.gif Biggrin.gif

اره دارم لحظه شماری میکنم داره قلبم تاپ و توپ میکنه. Biggrin.gif
راس ساعت 11:30 تاپیک زده میشه. Blush.gif

ایشالا تاپیک پر شارژی داشته باشی Biggrin.gif Blush.gif
آهنگ جدید زنده یاد مرتضی پاشایی و محسن صفرزاده به نام دوست دارم
روحش شاد Sad.gif 

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(01-01-2015، 11:55 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
روحش شاد Sad.gif 

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

روحش شاد ویادش گرامی Sad.gif گریه
(01-01-2015، 10:36 PM)mina نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(01-01-2015، 09:52 PM)arefkh نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(01-01-2015، 09:41 PM)mina نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
منم اردیبهشتم Biggrin.gif
چند اردیبهشت

16
عجب.من 15.یه روز بیشتر Wink.gif Shy.gif
کسی نمیخواد اعتبار منو 40برسونه.ادمین یه کاری کن
(01-01-2015، 11:50 PM)ســـــــــعید نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مجی سلام خوب شد دیدمت تو تواینترنت خبره ای سایت یا لیچری میتونی بهم معرفی filemonster لیچ کنه البته خصوصی بگو Tongue.gif

سلام داش سعید Wink.gif متوجه منظورت نشدم بیا خصوصی توضیح بده  Biggrin.gif
(01-01-2015، 11:55 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
روحش شاد Sad.gif 

قشنگ بود دلی جون دمت گرم... Heart.gif
.....The Late Morteza Pashaei..... Heart.gif
Undecided.gif دلی جون این تاپیک که رد شد.... تاپیک بعدیو من می‌زنم دیگه؟  Undecided.gif
دلی : براتیمان براتی کیسمان جوداتی Tongue.gif Exclamation.gif Tongue.gif Tongue Cool.gif
سلام خدمت همههههههههههههههههههه  Biggrin.gif