موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک بحث و گفتگو در مورد مسابقات همراه اول و ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(29-12-2014، 11:42 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(29-12-2014، 11:36 PM)shima نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام امشب چه خبره؟؟؟؟؟؟
اقا مجتبی بی زحمت جواب سوالمو بدین

Biggrin.gif خودم جواب میدم بگو

جواب داد مرسی
(29-12-2014، 11:36 PM)shima نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام امشب چه خبره؟؟؟؟؟؟

Biggrin.gif Tongue.gif جوابم رسید بهت شیما Biggrin.gif
(29-12-2014، 11:46 PM)MOJTABA6 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام امشب چه خبره؟؟؟؟؟؟

Biggrin.gif Tongue.gif جوابم رسید بهت شیما Biggrin.gif

بله مرسی
ملت همه دارن اسپم میدن فقط این داداشمون زورش به ما میرسه.ما هم ظاهرا خودمونو باید بزنیم به بی غمی Undecided.gif
خب من با نام جدید  Biggrin.gif
آزمایش می‌کنیم 1 2 3  Biggrin.gif
صدا میاد؟  Biggrin.gif
باسپاس از ادمین گرامی 
(29-12-2014، 11:53 PM)hiddenmafia_007 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ملت همه دارن اسپم میدن فقط این داداشمون زورش به ما میرسه.ما هم ظاهرا خودمونو باید بزنیم به بی غمی  Undecided.gif

Biggrin.gif
دلمون گرفت یعنی شما هیچ حرفی ندارین بزنین؟؟؟ Undecided.gif
(29-12-2014، 11:57 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(29-12-2014، 11:53 PM)hiddenmafia_007 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ملت همه دارن اسپم میدن فقط این داداشمون زورش به ما میرسه.ما هم ظاهرا خودمونو باید بزنیم به بی غمی  Undecided.gif

Biggrin.gif

چرا ادمین می خند ؟!
کی کد شانس داره بده من؟ 3تا لازم دارم.
[quote='امیر رجائی زاده' pid='27353' dateline='1419881212']
خب من با نام جدید  Biggrin.gif
آزمایش می‌کنیم 1 2 3  Biggrin.gif
صدا میاد؟  Biggrin.gif
امیر رجایی دهن سرویس اینجا چیکار میکنی تو مسدود بهت گفته