موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک بحث و گفتگو در مورد مسابقات همراه اول و ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
به خدا چهارمی هم دریافت شد الان میرم واسه پنجمی
فقط خط اولی رو که اون موقع زدم نداد
(30-12-2014، 09:01 PM)MOJTABA6 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(30-12-2014، 08:44 PM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(30-12-2014، 08:41 PM)MOJTABA6 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام بچه ها  Wink.gif من اومدم سرکار بودم Shy.gif انگار کد شارژ اومده بازم 8282 هنگ کرده Sad.gif منم نزدم با اینکه میدونستم چون تحریمش کردم Wink.gif میگن فردا ایرانسل ها رو خاموش کنیم برا تحریم  Biggrin.gif

سلام خسته نباشی Blush.gif حالا خوبه فردا ایرانسل هارو خاموش کنیم همین فردا هم کد شارژ بیاد 8282 هم هنگ نکنه Biggrin.gif

مرسی داداش محمد Heart.gif آره دیگه اینم هست شانس که نداریم Biggrin.gif ولی ایرانسل دیگه مث قبلا شارژ درست حسابی نمیده Wink.gif

سلام #780* روی هر سیم کارت یه بار شارژ میده کلا
نمیده
(30-12-2014، 09:02 PM)MOJTABA6 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(30-12-2014، 08:55 PM)بی بی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(30-12-2014، 08:46 PM)maziyar نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
از امشب ساعت 12 به مدت 24ساعت از خطوط ایرانسل استفاده نخواهیم کرد

مجتبا پ.خ رو چک کن و زود پاسخ بده مرسی

با شخصی دیگه درمیون نذاری

مجی با من در میون بزار.. بابا من بی بی توام..  Blush.gif
Biggrin.gif چیزه خاصی نبود اگه جواب داد اعلام میکنیم بی بی  Tongue.gif Biggrin.gif

مجتبا پاسخ داد Tongue.gif به بی بی هم بگو تا تست کنه

ای خدا من که به جزتو کسی رو ندارم
(30-12-2014، 09:01 PM)MOJTABA6 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(30-12-2014، 08:44 PM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(30-12-2014، 08:41 PM)MOJTABA6 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام بچه ها  Wink.gif من اومدم سرکار بودم Shy.gif انگار کد شارژ اومده بازم 8282 هنگ کرده Sad.gif منم نزدم با اینکه میدونستم چون تحریمش کردم Wink.gif میگن فردا ایرانسل ها رو خاموش کنیم برا تحریم  Biggrin.gif

سلام خسته نباشی Blush.gif حالا خوبه فردا ایرانسل هارو خاموش کنیم همین فردا هم کد شارژ بیاد 8282 هم هنگ نکنه Biggrin.gif

مرسی داداش محمد Heart.gif آره دیگه اینم هست شانس که نداریم Biggrin.gif ولی ایرانسل دیگه مث قبلا شارژ درست حسابی نمیده Wink.gif

اره یادش بخیر تابستون ایرانسل چقدر شارژ میداد
750 ضرر کردم ای خدا
مسعود راست میگی میده
من که هیچ نگرفتم
بیست بار هم ارسال کردم
اقا پنجمی هم دریافت شد
متاسفانه دیگه سیم کارت گیرم نیومد بزنم
20576
203060
دیگه شارژ نمیده
امتحان کنید
(30-12-2014، 09:08 PM)maziyar نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
750 ضرر کردم ای خدا
مسعود راست میگی میده
من که هیچ نگرفتم
بیست بار هم ارسال کردم

اره بخدا با پنج تا خط گرفتم به جز اولی که همون کد رو گذاشتن دیگه هرچی زدم به اون خط نداد
منم 3 تا گرفتم, خوشحالم خوشحال Biggrin.gif