موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک بحث و گفتگو در مورد مسابقات همراه اول و ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
سلام.. دوستان شارژ هستتت امروز؟؟
(30-12-2014، 08:23 PM)eli نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اره بود ولی متاسفانه تموم شد
حوصلم سر رفته Sad.gif
(30-12-2014، 08:25 PM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(30-12-2014، 08:23 PM)eli نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اره بود ولی متاسفانه تموم شد

دير رسيدم :( ممنون كه ج داديد :)
باهمتون قهرمگریه
گریه نمیدونم شایدم قهر نباشم گریه
دقیقا تکلیفم با خودم معلوم نیست  Undecided.gif
سلام بچه ها  Wink.gif من اومدم سرکار بودم Shy.gif انگار کد شارژ اومده بازم 8282 هنگ کرده Sad.gif منم نزدم با اینکه میدونستم چون تحریمش کردم Wink.gif میگن فردا ایرانسل ها رو خاموش کنیم برا تحریم  Biggrin.gif
بی بی یکی اعتبارمو کم کرد؟باهمه قهرم ماچون دختریم بما شارژنمیدن تحویل نمیگرن قهرممممممگریه
(30-12-2014، 08:41 PM)MOJTABA6 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام بچه ها  Wink.gif من اومدم سرکار بودم Shy.gif انگار کد شارژ اومده بازم 8282 هنگ کرده Sad.gif منم نزدم با اینکه میدونستم چون تحریمش کردم Wink.gif میگن فردا ایرانسل ها رو خاموش کنیم برا تحریم  Biggrin.gif

سلام خسته نباشی Blush.gif حالا خوبه فردا ایرانسل هارو خاموش کنیم همین فردا هم کد شارژ بیاد 8282 هم هنگ نکنه Biggrin.gif
از امشب ساعت 12 به مدت 24ساعت از خطوط ایرانسل استفاده نخواهیم کرد

مجتبا پ.خ رو چک کن و زود پاسخ بده مرسی

با شخصی دیگه درمیون نذاری