موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک بحث و گفتگو در مورد مسابقات همراه اول و ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(31-12-2014، 12:34 AM)بی بی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ادمین خب من که از *780# و گزینه 6 شارژ رو گرفتم... دیگه چرا پیام میدی و آدم رو صدا میکنی?? ها?? ها ها ها???

والاااااااااا  Biggrin.gif اون کد سرشبی رو باید میگفت که نگفت به قول خودش تو فضا بود   Biggrin.gif
(31-12-2014، 12:36 AM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(31-12-2014، 12:34 AM)بی بی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ادمین خب من که از *780# و گزینه 6 شارژ رو گرفتم... دیگه چرا پیام میدی و آدم رو صدا میکنی?? ها?? ها ها ها???

Biggrin.gif اخر این شارژو من خودم الان گرفتم هان هان آهنگه Biggrin.gif

قبلا هم گرفته بودی ادی؟ ها ها ها؟Undecided.gif
ادمین دیگه نرو تو فضا !!! فاطمه بیا منو تو هم مثه اسما باهاش قهر شیم.. تا متنبه شه !! والا!!
کسی جدیدا کد رو تست کرده با سیمکارتی که اصلا باهاش عضو نشده باشه؟

دلی هست دیگه پیام میده که هر کی نگرفته بگیره دیگه... Biggrin.gif Exclamation Shy.gif
(31-12-2014، 12:37 AM)fatemeh_s نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

والاااااااااا  Biggrin.gif اون کد سرشبی رو باید میگفت که نگفت به قول خودش تو فضا بود   Biggrin.gif

بااینکه با ادی قهرم ولی کد دیشبی رو من دیر فهمیدمو دیر گذاشتم تا میومد پیام میکرد تموم میشد شارژت هم هدر میرفت Biggrin.gif
(31-12-2014، 12:39 AM)بی بی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ادمین دیگه نرو تو فضا !!! فاطمه بیا منو تو هم مثه اسما باهاش قهر شیم.. تا متنبه شه !! والا!!

باشه ادی از این به بعد من و بی بی هم باهات قهریم تا متنبه شوی و ما متنبهان را دوست داریم Biggrin.gif
فاطی اسما بی بی منم باهاش قهرم منم بیارین تو گروهتون Biggrin.gif Tongue.gif
(31-12-2014، 12:38 AM)fatemeh_s نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(31-12-2014، 12:36 AM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Biggrin.gif اخر این شارژو من خودم الان گرفتم هان هان آهنگه Biggrin.gif

قبلا هم گرفته بودی ادی؟ ها ها ها؟Undecided.gif

نه ابن خط جدبدم بود شمارمو میخوای Biggrin.gif Biggrin.gif
(31-12-2014، 12:42 AM)saeedjoon نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فاطی اسما بی بی منم باهاش قهرم منم بیارین تو گروهتون Biggrin.gif  Tongue.gif

سعید بدو بیا  Biggrin.gif