موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک بحث و گفتگو در مورد مسابقات همراه اول و ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
لطفا چند تا کد شانس برام خصوصی بفرستید,تشکر
سامان کددددد
اون کدا که دادیم 3تاش کار نکرد
(30-12-2014، 12:05 AM)azarbayjan نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(29-12-2014، 11:56 PM)امیر رجائی زاده نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خب من با نام جدید  Biggrin.gif
آزمایش می‌کنیم 1 2 3  Biggrin.gif
صدا میاد؟  Biggrin.gif
امیر رجایی دهن سرویس اینجا چیکار میکنی تو مسدود بهت گفته
تو کی هستی؟ آذربایجان من نمی‌شناسم ولی مسدود می‌شناسم Undecided.gif
ادمین تشکر
(30-12-2014، 12:15 AM)امیر رجائی زاده نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(30-12-2014، 12:05 AM)azarbayjan نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(29-12-2014، 11:56 PM)امیر رجائی زاده نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
صدا میاد؟  Biggrin.gif
تو کی هستی؟ آذربایجان من نمی‌شناسم ولی مسدود می‌شناسم Undecided.gif
اینجا نمیتونم خدمو معرفی کنم بلاک میشم تو فیس بوک دیشب اینترنت ایرانسل g600 یور فری دوم گرفتی یا نه اصلا دکه
(30-12-2014، 12:28 AM)azarbayjan نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(30-12-2014، 12:15 AM)امیر رجائی زاده نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
صدا میاد؟  Biggrin.gif
تو کی هستی؟ آذربایجان من نمی‌شناسم ولی مسدود می‌شناسم  Undecided.gif
اینجا نمیتونم خدمو معرفی کنم بلاک میشم تو فیس بوک دیشب اینترنت ایرانسل g600 یور فری دوم گرفتی یا نه اصلا دکه
تا تهش رفتم خخخخخ
دهنت صاف تو اینجا چکار می‌کنی
پیام خصوصی‌ت رو باز کن مردمو آزار ندیم Biggrin.gif
محمد تو بهم کد شانس بده که آی پی سامان به کل شناسایی شده Biggrin.gif
(30-12-2014، 12:48 AM)Ali ZyXEl نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام

کدهای شانس بصورت پیغام خصوصی برای شما ارسال شد.
(30-12-2014، 12:48 AM)Ali ZyXEl نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منظورت منم؟ Biggrin.gif ...اگه منظورت منم یکم صبر کن تا 5.6 دقیقه ی دیگه بهت میدم Wink.gif
من اومدم غیبت منم که میکنید دیگههههه