موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک بحث و گفتگو در مورد مسابقات همراه اول و ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
شهریوری چی داریم؟؟؟؟؟ Biggrin.gif Biggrin.gif
دوستان وقتی این کد شانسو میزنم با ستاره 780 ....میگه هیچ انتخابی موجود نیست . منظورش چیه؟؟ چیکار کنم شارژ بگیرم؟؟اون کد دوازده رقمیو باید شانسی واسه خودمون بزنیم دیگه؟؟ اگه کسی میدونه بگه لطفا Undecided.gif
(01-01-2015، 09:26 PM)yasin0181 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان وقتی این کد شانسو میزنم با ستاره 780 ....میگه هیچ انتخابی موجود نیست . منظورش چیه؟؟ چیکار کنم شارژ بگیرم؟؟اون کد دوازده رقمیو باید شانسی واسه خودمون بزنیم دیگه؟؟ اگه کسی میدونه بگه لطفا Undecided.gif

نه کد شانس رو باید از تو سایت بگیری...الان برات یکی میفرستم Wink.gif
منم 5 بهمن تولدم نزدیکه Heart.gif Tongue.gif
(01-01-2015، 09:28 PM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(01-01-2015، 09:26 PM)yasin0181 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

لطف میکنی Heart.gif
(01-01-2015، 09:30 PM)yasin0181 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(01-01-2015، 09:28 PM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

لطف میکنی  Heart.gif
خصوصی فرستادم برات
همه دنبال ماه تولدن چی شده
قراره بر این اساس شارژ مفتی بدن
یا قراره زن بدن
Huh.gif Huh.gif
داداش بی غم مرسی واسه اعتبارا... Heart.gif
اعتبارام باز بشه حتما جبران میکنم Blush.gif
اول که حرفای عاشقانه میزنید.بعدش میخواید به مدیر زن بدید.الآن هم که زدید تو کار تولد.خدا به خیر کنه آخرش رو Biggrin.gif Shy.gif Biggrin.gif Wink.gif Shy.gif
حالا اگه زن چیزی میدن منم اردیبهشتیم.نبود کسی