موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک بحث و گفتگو در مورد مسابقات همراه اول و ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(01-01-2015، 02:19 AM)MOJTABA6 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(01-01-2015، 02:16 AM)fatemeh_s نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مجتبی چه با8ال اعتبار تو 444 من 144  Biggrin.gif

آره میبینی چه تفاهمی داریم الهی خخخ

اره مگه میشه نبینم Biggrin.gifاصن تفاهم از سر و کله ی منو تو میره بالا بالا
(01-01-2015، 02:22 AM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فاطمه کمر همتو بسته امشب تابیکو برسونه به 150 صفحه Biggrin.gif

ایشالله میرسونه و تاپیک جدید زده میشود... Biggrin.gif
(01-01-2015، 02:22 AM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فاطمه کمر همتو بسته امشب تابیکو برسونه به 150 صفحه Biggrin.gif

علی گفت ببینم چیکار میکنی منم دارم تلاش میکنم دیگه  Biggrin.gif تاپیک وقتی من نیستم مثل حلزون فلج صفحاتش میره جلو وقتی من میام با سرعت نور بر ثانیه Biggrin.gif
سلام اقای عبدالهی با درو فراوان خوبین
لتاقل شما بیاین باهم حرف بزنیم
مسعود اینجا هرکی واسه خودش یه.......داره فقط منو تو تنهاییم بیا ما هم درباره چیزای دیگه بحرفیم Biggrin.gif
محمد خب چرا کوفتم بشه اخه چطور دلت میاد به من میگی کوفتم بشه Sad.gif مجتبییییی
ازه والله دیگه یه دونه سپاس هم بهشون نمیدم
راستی کلش بازی میکنی
مسعود رویا هم دختر خوبی هستاااا Biggrin.gif
فاطمه بریم اون اور اینجا بحث نکن غیرتی میشمااا خخخ
(01-01-2015، 02:26 AM)fatemeh_s نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
محمد خب چرا کوفتم بشه اخه چطور دلت میاد به من میگی کوفتم بشه Sad.gif مجتبییییی

کوفت خوبه...کوفتت بشه تو هم به من اعتبار بده Biggrin.gif