موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک بحث و گفتگو در مورد مسابقات همراه اول و ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(01-01-2015، 11:20 PM)فاطمه20 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Angry.gif Angry.gif

تو چرا اخمات تو همه،
میدونی وقتی اخمو میشی چهره ات درهم میشه Biggrin.gif Biggrin.gif
(01-01-2015، 11:20 PM)فاطمه20 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Angry.gif Angry.gif

پست اسپم نزار های من پستت رو پاک میکنم باز تو شکلک بزار. Dodgy.gif
Dodgy.gif چقد امشب کم حرف شدین
همگی بیاین همین الان تو این تاپیک حرفاتونو بزنین که دیگه تاپیک قشنگ من که بعد از این میزنم شلوغ نشه... Blush.gif
به من اعتبار بدید Sad.gif
من میگم ادمین باید یه مسابقه بزاره تاپیک بعد از بی غم رو نفر برنده بزاره چه حالی میده خدایی رقابت کنیم بعد اعضایی بتونن تو رقابت شرکت کنن که شرایطش رو از نظر ادمین داشته باشن اصلا بدجور هوس کردم تاپیک بزنم Tongue.gif Tongue.gif
(01-01-2015، 11:39 PM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
همگی بیاین همین الان تو این تاپیک حرفاتونو بزنین که دیگه تاپیک قشنگ من که بعد از این میزنم شلوغ نشه... Blush.gif

داری لحظه شماری میکنی که تاپیک بزنی ها این چند روز معلومه خوابت نبرده بی غم داری به آرزوت میرسی  Tongue.gif Biggrin.gif Biggrin.gif
(01-01-2015، 10:36 PM)mina نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(01-01-2015، 09:52 PM)arefkh نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(01-01-2015، 09:41 PM)mina نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
منم اردیبهشتم Biggrin.gif
چند اردیبهشت

16

من ۲۷ اردیبهشت Blush.gif
مجی سلام خوب شد دیدمت تو تواینترنت خبره ای سایت یا لیچری میتونی بهم معرفی filemonster لیچ کنه البته خصوصی بگو Tongue.gif
(01-01-2015، 11:47 PM)MOJTABA6 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(01-01-2015، 11:39 PM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

داری لحظه شماری میکنی که تاپیک بزنی ها این چند روز معلومه خوابت نبرده بی غم داری به آرزوت میرسی  Tongue.gif Biggrin.gif Biggrin.gif

اره دارم لحظه شماری میکنم داره قلبم تاپ و توپ میکنه. Biggrin.gif
راس ساعت 11:30 تاپیک زده میشه. Blush.gif