موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک بحث و گفتگو در مورد مسابقات همراه اول و ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(30-12-2014، 10:21 PM)maziyar نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان کاربران ومدیران گرامی
به تازگی یه روش شارژ پیدا کردم که به مدیر آگاهی دادم جهت بررسی و صحت و درست بودن اون
در صورتی که نتیجه بده شارژ 5000 تومانی بهتون میده
از هم اکنون دعا کنید که نتیجه بده Angel.gif
مدیر مدنظر که نخواست نامش فاش بشه در حال بررسی و تلاش بر روی این راهکار جدید هست

محدودیت نداره که؟؟
همه میتونن بگیرن؟؟
دوستان از همتون ممنون ک برام دعا کردید
ممنون مازیار عزیز
ولی من علاقه ای به اعتبار ندارم
Wink.gif
(30-12-2014، 10:43 PM)mmhamdi75 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ایشالله به حق این شب عزیز خوب بشید.
____
یعنی 5 تومن رو یه بار میگیریم یا کلا ؟

دوست خوبم
هیچگونه آگاهی دراین باره ندارم
به همین منظور سکوت کردم و از جزئیات اون اطلاع ندارم
به همین جهت به مدیر گفتم تا بررسی و آزمایش کنه ببینه به هرخط یکبار میده
یاکه اصن این روش شدنی هست و اعتباری داره که انجام بشه یاکه خیر؟
فقط اینو میدونم که نیازی نیست شارژی بدی یا پولی رو هدر کنیم
که این هم در حال بررسی اولیه هستش
(30-12-2014، 10:51 PM)amir.player1 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون مازیار عزیز
ولی من علاقه ای به اعتبار ندارم
Wink.gif

امیر اعتبار تورو هم به 80 رسوندم و رند شدی
امشب دست من شده رُندکُن
به هر روی سپاس از تو برای مهربانی
پس اعتبار ما چی
(30-12-2014، 10:50 PM)royaajoon نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(30-12-2014، 10:21 PM)maziyar نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان کاربران ومدیران گرامی
به تازگی یه روش شارژ پیدا کردم که به مدیر آگاهی دادم جهت بررسی و صحت و درست بودن اون
در صورتی که نتیجه بده شارژ 5000 تومانی بهتون میده
از هم اکنون دعا کنید که نتیجه بده  Angel.gif
مدیر مدنظر که نخواست نامش فاش بشه در حال بررسی و تلاش بر روی این راهکار جدید هست

محدودیت نداره که؟؟
همه میتونن بگیرن؟؟

در این باره آگاهی ندارم
که محدودیت داشته باشه یاکه خیر
اما اونجوری که آگاه شدم به هرخط یکبار میده
اما از سوی من هنوز آزمایش و بررسی نشده
به همین رو از مدیر کمک خواستم و اون عهده دار این مسئولیت شد
و در صورت شارژ دادن از سوی خود مدیرمربوطه آگاهی رسانی خواهد شد
(30-12-2014، 07:51 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام لطفا بحث در مورد فیسبوک رو تموم کنید اونجا ربطی به انجمن ما نداره Lightbulb.gif ممنون

ادمین چرا برامون اس ندادییییییییییییییییییی Sad.gif Sad.gif Sad.gif
درود به همه دوستان گرامی  Heart.gif
می‌شه یکی اعتبار منو به 40 برسونه؟ 
(30-12-2014، 11:01 PM)fatemeh_s نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(30-12-2014، 07:51 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام لطفا بحث در مورد فیسبوک رو تموم کنید اونجا ربطی به انجمن ما نداره Lightbulb.gif ممنون

ادمین چرا برامون اس ندادییییییییییییییییییی Sad.gif Sad.gif Sad.gif

سلام فاطمه...
آره اس نداد بسوز بسوز.... Biggrin.gif
نه بابا دیر فهمیدیم به بیشتری ها نرسید 6 و 5 دقیقه بچه ها فهمیدن تا 6 و 10 داد منم یکی گرفتم به دوتا نداد... Sad.gif  Undecided.gif