موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک بحث و گفتگو در مورد مسابقات همراه اول و ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(01-01-2015، 03:35 AM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(01-01-2015، 03:32 AM)shima نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(01-01-2015، 03:29 AM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(01-01-2015، 03:24 AM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(01-01-2015، 03:22 AM)MOJTABA6 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
برووو شبت بخیر فاطمه جونم

اینجا همه به همدیگه میگن شبت بخیر جونم منم مگر اینکه به خودم بگم شبت بخیر محمد جونم Biggrin.gif

شبت بخیر محمد جووووووون. Biggrin.gif

حالا خودش فاطمه رو همش ضایع میکنه خووو برو بخواب دیگه
فاطمه شب بخیر میگفتو نمیرفت ولی من هنوز شب بخیر نگفتم Biggrin.gif

خودت به خودت گفتی ما قبول کردیم
(01-01-2015، 03:38 AM)shima نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(01-01-2015، 03:35 AM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(01-01-2015، 03:32 AM)shima نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(01-01-2015، 03:29 AM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(01-01-2015، 03:24 AM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینجا همه به همدیگه میگن شبت بخیر جونم منم مگر اینکه به خودم بگم شبت بخیر محمد جونم Biggrin.gif

نه اون مثالی بود شب بخیر نگفتم
(01-01-2015، 03:40 AM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(01-01-2015، 03:38 AM)shima نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نه اون مثالی بود شب بخیر نگفتم

باشه قبول
سلام خدومت. همه ی دوستانم Biggrin.gif
ینی انقد حرف میزنین.که آدم کنجکاو میشه ببینه چی میگین. بابا ساعت 6:25 من اینجا چه میکنم آخه??
وای خدا یکی از من بیکارترم هست Biggrin.gif
سلام Blush.gif
درود
یا حضرت عباس
چقد حرف زدین!
خدایی اینجور خوب نیست! :|
ســــــــــلام بر همگی
(01-01-2015، 07:27 AM)بی بی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ینی انقد حرف میزنین.که آدم کنجکاو میشه ببینه چی میگین. بابا ساعت 6:25 من اینجا چه میکنم آخه??
وای خدا یکی از من بیکارترم هست Biggrin.gif

Biggrin.gif تو با این چشات حتما اینجا به یکی نظر داری
سلام چقدر حرف زدین خواهشا همیشه یه خلاصه اخرین نفر بزاره مام بفهمیم قضیه چیه Undecided.gif
ادی دستت درد نکنه اسممو عوض کردی دیشب تا اومدم تشکر کنم نتم هنگید Heart.gif