موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک بحث و گفتگو در مورد مسابقات همراه اول و ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(30-12-2014، 11:15 PM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(30-12-2014، 11:10 PM)fatemeh_s نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(30-12-2014، 11:03 PM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(30-12-2014، 11:01 PM)fatemeh_s نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(30-12-2014، 07:51 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام لطفا بحث در مورد فیسبوک رو تموم کنید اونجا ربطی به انجمن ما نداره Lightbulb.gif ممنون

ادمین چرا برامون اس ندادییییییییییییییییییی Sad.gif Sad.gif Sad.gif

سلام فاطمه...
آره اس نداد بسوز بسوز.... Biggrin.gif
نه بابا دیر فهمیدیم به بیشتری ها نرسید 6 و 5 دقیقه بچه ها فهمیدن تا 6 و 10 داد منم یکی گرفتم به دوتا نداد... Sad.gif  Undecided.gif
کوفتت بشه الهییییییییییی که هی شارژ میگیری به یکی از خطای منم ایرانول 5000 تومنی داده بسوز بسوز از اون 780  Biggrin.gif

تو هم کوفتت بشه سیمکارتم الان 61 شارژ داره...
بسوززززززززز. Biggrin.gif
خدا زیاد کنه مال من 2000 داره اونم بابام برام خریده Tongue.gif نخندین مال حلاله بیشتر میچسبه
(30-12-2014، 11:10 PM)asma72 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اونای ک بمن اعتبار  دادن بگن  بهشون اعتبار  بدم؟؟؟من  اصلا ب کسی اعتبار ندادم

به من بده... Biggrin.gif
بچه ها خدایی پست های طولانی رو خلاصه کنید یا اسم ببرید رو پاسخ نزنید رو اعصابه ادمه Angry.gif
(30-12-2014، 11:18 PM)saeedjoon نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه‌ها چرا این 0212 نمیاد؟ امروز تو واتس اپ دیدمش اصلا خاطراتش واسم زنده شد. به نظر من باید ازش دعوت کنیم بیاد با فاطی کورس ببنده Tongue.gif

آخه چرا با من ؟  Undecided.gif Biggrin.gif Biggrin.gif Biggrin.gif
(30-12-2014، 11:17 PM)fatemeh_s نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تو دیگه واقعا واقعا کوفتت بشه هااااااااااااااااااا Biggrin.gif من 8000 تومن Tongue.gif

منم تو یکی از خط هام 10000 تومن دارم Biggrin.gif
شیما اتفاقا این 2000 تو خیلی با ارزشه بخدا ما چقدر پای این 8000 هزار تومن زجر کشیدیم یه شب شارژ میداد شب بعدشم سه برابرشو ازمون میکشید بالا  Sad.gif
(30-12-2014، 11:20 PM)fatemeh_s نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(30-12-2014، 11:18 PM)saeedjoon نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه‌ها چرا این 0212 نمیاد؟ امروز تو واتس اپ دیدمش اصلا خاطراتش واسم زنده شد. به نظر من باید ازش دعوت کنیم بیاد با فاطی کورس ببنده Tongue.gif

آخه چرا با من ؟  Undecided.gif Biggrin.gif Biggrin.gif Biggrin.gif

والا ما حریفش نمیشیم ولی تو میتونی Tongue.gif  Biggrin.gif  Biggrin.gif
دوستان کسی کد شانس نداره بهم بده خودم امروز دوتا گرفتم دیگه بهم نمیده
رویا عاطفه بی ب سه تاتون اعتبار دادم؟؟؟؟بی عم بات قهرم Sad.gif
انسان به هر ميزان از مقام برتري برخوردار باشد، بايد به همان نسبت از بسياري از چيزها چشم پوشي كند.((فرناندو پسوا))