موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک بحث و گفتگو در مورد مسابقات همراه اول و ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(30-12-2014، 09:34 PM)abdoolkarim نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام من زدم گفت از ساعت ۱۸ تا ۲۴ میتوانید کارت شارژ ۱۰۰۰ تومانی خود را دریافت کنید

برا منم همینو داد یعنی شارژ میده Undecided.gif
دوستایی که گرفتن جواب بدن....
بچه ها به منم اعتبار بدین خو Sad.gif
(30-12-2014، 09:32 PM)atefeh نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شارژ که نگرفتم Sad.gif
کی اعتبار میخواد؟؟؟

عاطفه من من
درود آقای عبداللهی گرامی
بله من فقط یک سیمکارت دارم که ایرانسل هستش
بنا به گفته دوستان که گفتند(علی زایکسل) دوباره عضو شو بفرست میدتت
من فرستادم اما نداد
سپاس از پاسخگویی و مهربانی شما
[/quote]

خواهش میکنم.جناب مازیار عزیز من چند دقیقه پیش گفتم که با سیمکارتی که یک یا دو ساعت پیش تست کردید و کد شارژ دریافت نکردید دیگه تست نکنید کد شارژ نمیده .فقط با سیمکارتهایی که الان عضو مسابقه میشید میتونید کد شارژ رو دریافت کنید.
شما اگه سیمکارت دیگه ای دارین با اون سیمکارت تست کنید ببینید کد شارژ رو میده یا نه.
(30-12-2014، 09:48 PM)abdollahy2009 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درود آقای عبداللهی گرامی
بنا به گفته دوستان که گفتند(علی زایکسل)  دوباره عضو شو بفرست میدتت
من فرستادم اما نداد

خواهش میکنم.جناب مازیار عزیز من چند دقیقه پیش گفتم که با سیمکارتی که یک یا دو ساعت پیش تست کردید و کد شارژ دریافت نکردید دیگه تست نکنید کد شارژ نمیده .فقط با سیمکارتهایی که الان عضو مسابقه میشید میتونید کد شارژ رو دریافت کنید.
شما اگه سیمکارت دیگه ای دارین با اون سیمکارت تست کنید ببینید کد شارژ رو میده یا نه.
[/quote]

درود برشما
نه سیمکارت دیگری ندارم
به هر روی سپاس ازهمه
من بنا به گفته یکی از کاربران دوباره ارسال کردم ولی نتیجه در برنداشت Heart.gif
(30-12-2014، 09:48 PM)abdollahy2009 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درود آقای عبداللهی گرامی
بنا به گفته دوستان که گفتند(علی زایکسل) دوباره عضو شو بفرست میدتت
من فرستادم اما نداد

[/quote]

ماریار جان منکه قبلش گفته بودم سیمکارتایی که امروز عصر باهاش شارژ گرفتید نمیده. اما اگه برا بار اول هست که شرکت میکنید و میگه عضو نیستید اونوقت دوباره بفرستید.مال منم همینطور شد.
(30-12-2014، 09:45 PM)saeedjoon نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها به منم اعتبار بدین خو Sad.gif

بهت اعتبار دادم Biggrin.gif
بچه هایی که اعتبار دادن واقعا ممنونم Biggrin.gif Heart.gif
اعتبار منو رند کنید Sad.gif
(30-12-2014، 09:53 PM)Ali ZyXEl نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درود آقای عبداللهی گرامی
بنا به گفته دوستان که گفتند(علی زایکسل)  دوباره عضو شو بفرست میدتت
من فرستادم اما نداد

ماریار جان منکه قبلش گفته بودم سیمکارتایی که امروز عصر باهاش شارژ گرفتید نمیده. اما اگه برا بار اول هست که شرکت میکنید و میگه عضو نیستید اونوقت دوباره بفرستید.مال منم همینطور شد.
[/quote]
علی جان من یک سیمکارت دارم
که عصر فرستادم و گفت محصول در دسترس نیست و کنسل کردم
از شوربختی ، نتم قطع شد تا ساعت 7 که بازبرگشتم و دیدم مسعود میگه دوباره میده که باز ارسال کردم گفت که عضو نیستید بعد اس دادم گفت شما ازقبل عضو بوده اید
بعدهم گفت 18تا 24 هزار میدم اما نداد
به هر روی سپاس از شما و دیگر دوستان کاربران و مدیران