موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک بحث و گفتگو در مورد مسابقات همراه اول و ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(30-12-2014، 02:53 AM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بازم دارین اعتبار میدین و اعتبار میگیرین Biggrin.gif

محمد جان شما بی زحمت اخطارمو بردار .میخوام بخوابم خوابم نمی بره Sad.gif
(30-12-2014، 03:02 AM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من دیگه برم شب همگی بخیر... Heart.gif

بی غم جان واسه ما یادگاری گذاشتی داری میری؟
شب بخیر
از دوست به یادگار دردی دارم... Undecided.gif
(30-12-2014، 03:02 AM)fatemeh_s نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(30-12-2014، 03:00 AM)shima نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(30-12-2014، 02:57 AM)fatemeh_s نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(30-12-2014، 02:55 AM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(30-12-2014، 02:52 AM)fatemeh_s نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مجتبی به من ده تا اعتبار بده وگرنه اون بسته که پست کردماااا پس میگیرم  Biggrin.gif

شب بخیر گفتی برو بخواب دیگه... Tongue  Exclamation
الان میرم بذا بیاد بگه اعتبارا رو میده بعد میرم خخخ

بهت اعتبار دادم برو راحت بخواب
قربون تو برم شیما گلی این مجتبی هم باید 10 تا اعتبار بده به من  Biggrin.gif شیما گلی فردا جبرانش میکنم
مرسی اگر بازم اومد انجمن باشه
دیگه واقعا شب بخیر همگی  Biggrin.gif Blush.gif  

شیما ایشالا میای عزیزم Heart.gif
(30-12-2014، 03:03 AM)hiddenmafia_007 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(30-12-2014، 02:53 AM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بازم دارین اعتبار میدین و اعتبار میگیرین Biggrin.gif

محمد جان شما بی زحمت اخطارمو بردار .میخوام بخوابم خوابم نمی بره  Sad.gif

بابا مگه چی شده؟محروم که نشدی اخطاری گرفتی اونم بی غم باک میکنه Biggrin.gif
ما که همیشه گفتیم نباید لینک بزارین تو انجمن Lightbulb.gif
خب دیگه منم رفتم...شب همگی خوش Heart.gif
و همچنان قاطمه آنلاین و محمد آنلاین و من آنلاین هستیم...
میگیم شب بخیر ولی نمیدونم چی نگه مون میدارد... Biggrin.gif
به فاطمه بر خورد رفت حالا تو هم برو محمد جون برو عمویی... Biggrin.gif
(30-12-2014، 03:22 AM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خودت چی؟؟؟؟
(30-12-2014، 03:25 AM)shima نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(30-12-2014، 03:22 AM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خودت چی؟؟؟؟

من داشتم جواب کسی رو میدادم نمیخواستم برم ناراحت بشه...
الان دیگه میرم ایشالله ناراحت نشه... Blush.gif Heart.gif