موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک کد مسابقات اپراتورها
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(21-01-2015، 03:07 PM)asma72 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام خوشگلای من...بی بی خوبی عخشم؟سعی انقد غیبت منونکن

اسی الگوی من تویی آخه Biggrin.gif Tongue.gif
(21-01-2015، 03:07 PM)ســـــــــعید نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها من دارم روزی هزار تومن از آپ شارژ میگیرم Biggrin.gif Tongue.gif

چگونه ؟
سعی من شارژمیخام Biggrin.gif Sad.gif
(21-01-2015، 03:12 PM)hosein.h نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(21-01-2015، 03:07 PM)ســـــــــعید نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها من دارم روزی هزار تومن از آپ شارژ میگیرم Biggrin.gif  Tongue.gif

چگونه ؟

سلام

جناب حسین عزیز منظور سعید عزیز اینه که با 10 تا سیمکارت میتونی روزی 1000 تومن شارژ بگیری.شما اگه 10 تا سیمکارت داشته باشین روزی از همشون 100 امتیاز بگیرید تو 10 روز میشه 10 هزار تومن شارژ گرفت که با این حساب میشه روزی هزار تومن شارژ.
(21-01-2015، 03:21 PM)reza_ab نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(21-01-2015، 03:12 PM)hosein.h نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها من دارم روزی هزار تومن از آپ شارژ میگیرم Biggrin.gif Tongue.gif

چگونه ؟

سلام

جناب حسین عزیز منظور سعید عزیز اینه که با 10 تا سیمکارت میتونی روزی 1000 تومن شارژ بگیری.

ممنون رضا جان ، مگه اینکه شما جواب ما رو بدی
از هر کی سوال پرسیدیم فقط نگاه کرد !!!
(21-01-2015، 03:24 PM)hosein.h نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون رضا جان ، مگه اینکه شما جواب ما رو بدی
از هر کی سوال پرسیدیم فقط نگاه کرد !!!

خواهش میکنم.ممنون.شما اگه 10 تا سیمکارت داشته باشین روزی از همشون 100 امتیاز بگیرید تو 10 روز میشه 10 هزار تومن شارژ گرفت که با این حساب میشه روزی هزار تومن شارژ.
الان من یک خط دارم ک بااون 733نصب کردم ویک دانه گوشی دارم ک روی اون نصب هس..چگونه میتوانم بااون یکی خطم معرف این شمارمو بزنم تاواس اون امتیاز بره؟؟؟ Biggrin.gif کتابی حرفیدم مث برادر بسیجی جمع ما اقا رضا
کسی بمن پاسخ گو نیس..قهرم
گریه
بچه هامن حال ندارم با همه سیمکارتام بزنم.هه هه.  میترسم 733 بفهمه بلاکم کنه فقط با دوتا سیمکارت میزنم. 
وای اسی نبودی دل تنگولو شده بودم برات.. بووس
آقا رضا بابا خوب نیست آدم انقد مودب باشه .. یهو دیدی چشت زدن Undecided.gif
بعد اونوقت ما بی آقا رضا میشیم Confused
وای نمره عایق و بررسی قدرتم نیومده من اضطراب دارم گریه
یکی نیست به استاده بگه مگه داری آپولو هوا میکنی خب زود باش دیگه گریه
وای من امروز همچون 0212 چقد یاوه گویی کردم  و البته گزافه گویی  Biggrin.gif
اسی جون باید بری تو تنظیمات گوشی و حافظه آپ رو پاک کنی بعد شماره ای که توش زید پاک میشه و شماره جدید رو ثبت میکنی  و اون پایینش نوشته شماره معرف. معرفی میکنی شماره اصلیتو. به همین راحتی!!
فک کنم سعی خیلی بیکاره هر روز با 10 تا سیمکارت ای کارو انجام میده Biggrin.gif
من کمتر بیکارم فقط با دوتا سیمکارت انجام میدم Biggrin.gif