موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک کد مسابقات اپراتورها
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
کدهای پونصد ی مینویسه نادرست
(21-01-2015، 01:26 AM)Sajad_N نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کدهای پونصد ی مینویسه نادرست

سلام

متاسفانه هنوز سامانه شارژ 500 تومنی 720 درست نشده.
دوستان شرمنده که دوباره میپرسم
کد شارژهای ایرانسل رو تا چه زمانی میتونم نگه دارم و وارد سیمکارت نکنم ؟
حقیقتش قرار عید بریم مسافرت ، میخوام بین بچه های فامیل قرعه کشی کنمو کارت شارژ بهشون عیدی بدم :))
یعنی تا اون موقع نمیسوزن ؟
(21-01-2015، 02:17 AM)hosein.h نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان شرمنده که دوباره میپرسم
کد شارژهای ایرانسل رو تا چه زمانی میتونم نگه دارم و وارد سیمکارت نکنم ؟
حقیقتش قرار عید بریم مسافرت ، میخوام بین بچه های فامیل قرعه کشی کنمو کارت شارژ بهشون عیدی بدم :))
یعنی تا اون موقع نمیسوزن ؟

سلام

جناب حسین عزیز مشکلی نیست تا هر زمانی که خواستین میتونین کدها رو نگه دارین چون کارت شارژهای ایرانسل نامحدود هستن .
چرا هیچکی نیست Biggrin.gif Biggrin.gif Biggrin.gif
با اعلام ساعت 3:08 بامداد هنوز سامانه پاسارگاد فعال نشده منم دارم میخونم برا آخرین امتحانم Undecided.gif
(20-01-2015، 11:06 PM)reza_ab نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(20-01-2015، 10:58 PM)بی بی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
albert من برق قدرت میخونم.کرمانشاهم.
مجی خوشم میاد ماشاله حاضر در صحنه ای!! Biggrin.gif روله یه ابراز وجودی بکن بعضی وقتا

سلام

ببخشید خانم باران عزیز شما حدود یک ماه پیش گفتین دانشگاه تهران درس میخونین الان میگین کرمانشاه هستین.بالاخره شما تهران درس میخونین یا کرمانشاه؟

(20-01-2015، 11:19 PM)بی بی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقای عبدالهی بالاخره با من حرف زد Biggrin.gif
ولی بخدا من نگفتم دانشگاه تهران Biggrin.gif

ادمین و مجتبی جان و بچه ها من احساس میکنم بی بی و رضا عاشق هم شدن.Lightbulb.gif
بیاین کمک کنیم این دو تا با هم ازدواج کنن تا به گناه کشیده نشن. Heart.gif
نظر رویا جان و شیما جان و فاطمه جان خانمهای سایت چیه؟
من و ادمین و مجتبی و بی غم  رضا رو آماده کنیم
شما خانمها هم بی بی رو آماده کنین.
بعد از امتحانات نیم ترم یه عروسی میچسبه.خودمو دارم آماده میکنم عروسی بی بی و رضا حسابی برقصم.
(21-01-2015، 04:06 AM)fireboy8 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چرا هیچکی نیست Biggrin.gif Biggrin.gif Biggrin.gif
با اعلام ساعت 3:08 بامداد هنوز سامانه پاسارگاد فعال نشده منم دارم میخونم برا آخرین امتحانم Undecided.gif

داداش منم روزای آخر امتحانامه مجبورم تا 4 صبح بیدار بمونم. Undecided.gif
ساعت 5:50 ولی هنوز سامانه درست نشده Undecided.gif Undecided.gif
amir_khan لطفا جو اینجا رو به بیراهه نکشون
(21-01-2015، 01:04 AM)reza_ab نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ببخشید خانم رویا عزیز من با سیمکارتی که شارژ هم داشت هم تست کردم حدود نیم ساعت قبل از شروع بازی نتیجه پیش بینی رو ارسال کردم بعدش خاموش کردم روز بعدش ساعت 14 بعد از ظهر روشن کردم دیدم شارژی کم نشده ت 1000 رو فرستادم و کد شارژ رو گرفتم و مسابقه رو لغو کردم.

این بستگی به سامانه ۲۰۳۹۷هم داره بعضی روزها اصلا پیامی ارسال نمیکنه
یعنی هیچ خبر یا نظر سنجی ای نیست که ارسال کنه
پس شارژ هم تغییر نمیکنه