موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک کد مسابقات اپراتورها
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
دوستان عزیز هر کی میتونه کمکم کنه.فایل منیجر گوشی رو باز میکنم میزنه: this operation requaier elevated permissions.changing to root access mode.هیچ فایلی از رمم رو نشون نمیده.باید برم تو کدوم قسمت ریکاوری گوشیم.خواهش میکنم کمکم کنید اعصابمو خورد کرده Sad.gif Undecided.gif
کسی توانسته شارژ پنصدی رو وارد کنه ؟
برام نادرست میزنه...
(21-01-2015، 12:49 PM)فرشته123 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون، ی سوال دیگه اعتبار شارژمو ک میبینم واسه ایرانسل نوشته
40000 rial +1600 etebare shegeft angiz va ta 28/11/93 etebar darad
خب این یعنی تا 28م کل شارژم صفر میشه یا فقط اون قسمت شگفت انگیزش؟

خواهش میکنم.شما همه کدها رو شگفت انگیز شارژ کردین؟ اگه همشو شگفت انگیز شارژ کردین تا تاریخ 28 بهمن ماه مهلت دارین که استفاده کنین .
(21-01-2015، 12:49 PM)roya نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقای عبداللهی امروزم از شارژتون کم نشده بود؟
من امروزم از شارژم کم شدهSad.gif

سلام

خانم رویا عزیز اگه برای شما جواب نمیده تنها راهش اینه که شارژ سیم کارت رو خالی کنین اینجوری نمیتونه از شارژتون کم کنه و راحت هم کد شارژ رو میگیرین.
من خودم هم همینکار رو کردم به جزء سیمکارت اصلیم بقیه سیمکارتامو شارژشون رو خالی کردم تا اگه پیام داد نتونه از شارژم کم کنه.
متاسفانه این سامانه 20397 تازگیا زرنگ شده برای اینکه تلافی اون کد شارژ رایگان 1000 تومنی رو دربیاره تو 24 ساعت 3 بار پیام میده که هر پیام 200 تومن از شارژت کم میکنه.در حالی که خودش نوشته برای اولین پیام هر روز 200 تومن و بقیه پیامهای روز رایگانه ولی تو یک روز برای 2 پیام 400 تومن کم میکنه .
(21-01-2015، 12:59 PM)لیلا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(21-01-2015، 12:55 PM)shahzad نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کسی توانسته شارژ پنصدی رو وارد کنه ؟
برام نادرست میزنه...

برا منم میگه
نادرست
1موجودی
2شارز
3قبض
4جایزه
.
.
.
8سایر
برا بقیه هم همین میگه؟
Sad.gif

Sad.gif
(21-01-2015، 12:59 PM)لیلا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
برا منم میگه
نادرست
1موجودی
2شارز
3قبض
4جایزه
.
.
.
8سایر
برا بقیه هم همین میگه؟
Sad.gif

درسته خانم لیلا عزیز متاسفانه هنوز درست نشده سامانه شارژ 500 تومنی ایرانسل 720
[/quote]

ممنون، ی سوال دیگه اعتبار شارژمو ک میبینم واسه ایرانسل نوشته
40000 rial +1600 etebare shegeft angiz va ta 28/11/93 etebar darad
خب این یعنی تا 28م کل شارژم صفر میشه یا فقط اون قسمت شگفت انگیزش؟
[/quote]

آره تا 28 ام کل شارزت صفر میشه
روز 28 ام اگر چیزی ازش مونده بود بسته اینترنت بخر که نسوزه
[/quote]

تا 28 ام که یک ماه وقت داری
ینی تو یک ماه 4 تمن مصرف نداری؟؟
[/quote]

آخه هم بسته اینترنت ی ماه خریدم هم حجم اضافه کردم واسه همین دیگه زیاد پیام نمیدم ک شارژم استفاده شه از وایبر پیام میدم
آقا رضا منم سوال پرسیدم
آیا شارز های مسابقه توپ و تور تاریخ انقضا داره؟
(21-01-2015، 12:55 PM)reza_ab نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[quote='فرشته123' pid='35828' dateline='1421828394']

خواهش میکنم.شما همه کدها رو شگفت انگیز شارژ کردین؟ اگه همشو شگفت انگیز شارژ کردین تا تاریخ 28 بهمن ماه مهلت دارین که استفاده کنین .

خب اگه شارژمو ب خط دیگه انتقال بدم چی؟
سلام شگفت انگیز که منتقل نمیشه