موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک کد مسابقات اپراتورها
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
تست رو راس 17:30 شروع کردم اگه نبود احتمالا دیگه نیست Biggrin.gif Wink.gif
(18-01-2015، 06:30 PM)mhvarzaneh نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سوالیدم ک
گفتم کسی موفق به دریافت شارژ ده هزار تومانی به قیمت پنج هزار شد؟
من کد را دریافت کردم ولی وختی تو ۷۲۰اینا میزنم بعدش لس میده میگه مشکلی در روند خرید به وجود امده است(اوفف من چقد اینو گفتم)
حالام ک اصا میگه امکان پرداخت مجدد این فاکتور وجود ندارد

من که سر این قضیه 400 از شارژم پرید Angry.gif
بعد شناسه قبض داد و ما هم با شماره کارت و رمز دوم زدیم
گفت نتیجه به اطلاع شما خواهد رسید، که هنوز نرسیده و فک میکنم کلاه برداریه و دیگه شرکت نمیکنم Undecided.gif
(18-01-2015، 06:26 PM)bia2learn نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(18-01-2015، 06:25 PM)فرشته123 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من شارژ 10 تومنی رو زدم پیام اومد ک ب قیمت پنج تومن بخری chand 10 رو فرستادم حتی دوبار فرستادم ولی هنوز پیامی نداده

بین chand و 10 فاصله نذار chand10 بفرست.

برای من اینطوری اومده

چی چند،خرید با تخفیف!
نام کالا:
شارژ 1000 تومانی ایرانسل
قیمت جدید:
850 تومان
برای خرید کافیست تاقبل از12شب،عدد
32007581150
رابه7337پیامک کنید
اگرقیمت کنونی رابرای خرید مناسب نمیدانید عبارت
CHAND
را مجددا به 8282 ارسال کنید و یا تا فردا و پیشنهادی بهتر منتظر بمانید
(18-01-2015، 06:33 PM)hosein.h نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(18-01-2015، 06:30 PM)mhvarzaneh نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سوالیدم ک
من کد را دریافت کردم ولی وختی تو ۷۲۰اینا میزنم بعدش لس میده میگه مشکلی در روند خرید به وجود امده است(اوفف من چقد اینو گفتم)

من که سر این قضیه 400 از شارژم پرید Angry.gif
بعد شناسه قبض داد و ما هم با شماره کارت و رمز دوم زدیم
گفت نتیجه به اطلاع شما خواهد رسید، که هنوز نرسیده و فک میکنم کلاه برداریه و دیگه شرکت نمیکنم Undecided.gif

فکر نکنم از سامانه های دیگه باید شارژ بخری خودش ی کدی رو برات میفرسته میگه این کد رو ب فلان شماره بفرس تا بتونی خرید کنی
مثل اینکه ش نیست
بازم خبری نبود Sad.gif
بچه ها صدبار اومدید خصوصی من تست شارژ چجوریه والا الان اینقد تستر زیاد شده میترسم ایرانسل هنگ کنه بزارین چندنفر اینکارو کنن. کلا هرکی خصوصی ازم سوال بپرسه جواب نمیدم Undecided.gif
(18-01-2015، 06:40 PM)ســـــــــعید نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها صدبار اومدید خصوصی من تست شارژ چجوریه والا الان اینقد تستر زیاد شده میترسم ایرانسل هنگ کنه بزارین چندنفر اینکارو کنن. کلا هرکی خصوصی ازم سوال بپرسه جواب نمیدم Undecided.gif

از منم پرسیدن  Biggrin.gif جواب ندم  Tongue.gif
سوالیدم ک

کارت هر بانکی رو قبول نمیکنه, با ملی امتحان کن
(18-01-2015، 06:40 PM)Ali ZyXEl نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بازم خبری نبود Sad.gif

فک کنم داره قر میاد و مث قبل هفته ای یکی دو تا کد میزاره و بعد کد میزاره میگه در دسترس نیست و خلاصه تلافی شارژ دادنا رو در بیاره تا بعد دوباره بیوفته رو دور شارژ دادن
به هر حال ممنون بابت تست کدها Heart.gif