موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک کد مسابقات اپراتورها
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(22-01-2015، 07:39 PM)roya نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آها تراکنش انجام دادی!!!
اینو بگوBiggrin.gif

آره دیگه با هر کدومشون که یک موجودی میگرفتم دوتا 733 امتیاز میداد یکی برای همون اپ که موجودی میگرفتم
یکی هم برای اون آپ که توی قسمت معرف زده بودم. Biggrin.gif
رضا سیم کارتتو چند میفروشی خخخ
سلام بر دوستان وقتتون بخیر...حالو احوال چطوره؟ Blush.gif
ماشالا چقدر در مورد شارژ حرف میزنین خسته نمیشید؟ Biggrin.gif
با سلام دوستان گل با ستاره ۷۳۰ مربع یه شارژ تاقبل از بازی ایران عراق بخرید
به ازای هر گلی که ایران بزنه و صعود کنه شارژ هدیه میدادقبل از بازی با امارات هم هر که شارژ میخرید به ازای هرشوت ایران شارژ میداد
:-)
(22-01-2015، 07:42 PM)reflexive نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یعنی شما از 8 تا سیمکارت استفاده کردی؟میشه بیشتر توضیح بدی

8 تا برنامه رو روی یک گوشی که یک خط داره نصب کردم ولی برای فعالسازی به 8 تا خط نیاز است.
(22-01-2015، 07:44 PM)Ali Pour نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام دوستان گل با ستاره ۷۳۰ مربع یه شارژ تاقبل از بازی ایران عراق بخرید
به ازای هر گلی که ایران بزنه و صعود کنه شارژ هدیه میدادقبل از بازی با امارات هم هر که شارژ میخرید به ازای هرشوت ایران شارژ میداد
:-)

این 730 خیلی پرو هست باید حتما ازش شارژ بخری موجودی بگیری قبول نمیکنه بعد به ازای هرگل 100 تومن میده خخخ یعنی ایران 10 تا گل بزنه میشه 1000 تومن Biggrin.gif Tongue.gif
دوستان لینک برنامه آپ رو میزاری واسم
(22-01-2015، 07:39 PM)reza_ab نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(22-01-2015، 07:36 PM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقا رضا شما فکر کنم یک میلیونی شارژ داشته باشین نه؟؟؟؟ Biggrin.gif
چون اگه یادم باشه میومدین میگفتین 100 تا گرفتین؟ Undecided.gif

سلام

جناب محمد عزیز حدستون درسته ولی مصرفم خیلی بالاست. Wink.gif

آورین. Biggrin.gif
اگه یه موقع احساس کردین لازم ندارین به من تقدیم کنین لازم دارم. Biggrin.gif
سعید حسش نیست تو گوگل بزنم چندتا لاین بیا تو یادم بده
بیغم بزار کد هزاری بیاد . یدونه میدم به تو Biggrin.gif