موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک کد مسابقات اپراتورها
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
ولی من منطق ندارم شارژ میخوام Sad.gif
داره برف ميا گریه گریه گریه امتحانو پي پي زدم
دوستانم سلام
نرم افزاری میخواهم که صفحه نمایش کامپیوتر را روی گوشی بیندازد آیا همچین نرم افزاری هست اگه هست لطفاً راهنمایی کنید و پیغام خصوصی بزارید ممنون میشم
0212 شنیدم عاشق استادا میشی!! 
Biggrin.gif
منم تا حالا بسیار امتحاناتی که بد بودن. عیب نداره غصه نخور
(19-01-2015، 06:21 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
داره برف ميا گریه گریه گریه امتحانو پي پي زدم

یه چیز میگم دلم میخواد صداتون برسه به گوش ایرانسل
مرااااااقب امتحاااااان :))
سلام برا من اس اومده 
حتما شارژ 1000 تومنی می بری
اگه به سوال درست جواب بدی با ارسال 1 به 84888
یعنی ش میده؟
مرسی sheyda فردا ایشاله جبران میشه
(19-01-2015، 06:24 PM)rza نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام برا من اس اومده 
حتما شارژ 1000 تومنی می بری
اگه به سوال درست جواب بدی با ارسال 1 به 84888
یعنی ش میده؟

این مسابقه شهروند هست
به اونایی که نگرفتن میده
اسی جدا امروز کد بیاد یدونه بهت میدم . Heart.gif
(19-01-2015، 06:21 PM)barnameam نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستانم سلام
نرم افزاری میخواهم که صفحه نمایش کامپیوتر را روی گوشی بیندازد آیا همچین نرم افزاری هست اگه هست لطفاً راهنمایی کنید و پیغام خصوصی بزارید ممنون میشم
سلام pocketcloud ورژن پي سي و گوشي نصب كن بعد با خودت من كارش طولاني بود اين روزام وقت نيست نشد انجام بدم يه كم هنگ بود.. ئلي صفحه نمايش رو توي گوشيم ت حدودي نشون داد يهو بعد مي پريد.. يعني ميشد با گوشي كنترل كردو..... بوسيله وايفاي توضيحاتِ بيشتر بعد از اينكه متوجه نشدي و امتحانات تموم شد Biggrin.gif
(19-01-2015، 06:22 PM)بی بی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
0212 شنیدم عاشق استادا میشی!! 
Biggrin.gif
منم تا حالا بسیار امتحاناتی که بد بودن. عیب نداره غصه نخور
وال چي بگم امنروز نديدمش.. يه مرديكه اي بود همش به من گير ميداد همه داشتن تقلب ميكردن ولي انگار نه انگار انگار من باعث شدم كه بيارنش مراقب بشه انجوري به من گير ميده... والا واي خيلي خوشگل بود عاشق استاده شدم حيف امروز نديدمش... خخ اگه نه از اول ميامد بالاي سر من ور دل خودم....... Biggrin.gif
(19-01-2015، 06:22 PM)hosein.h نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(19-01-2015، 06:21 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
داره برف ميا امتحانو پي پي زدم

یه چیز میگم دلم میخواد صداتون برسه به گوش ایرانسل
مرااااااقب امتحاااااان :))

Biggrin.gif جيگر منِ اون مراقب كاش امروزم بودش حيف..... Undecided.gif Sad.gif