موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک کد مسابقات اپراتورها
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
یکی شارژهس ولی من سردرنیاوردم...سوال میپرسه همش Sad.gif
(19-01-2015، 06:59 PM)ســـــــــعید نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه‌ها منظور مجی اینه بجای اینکه بگیم تست کردم نبود بگیم فعلا که شارژ نیست اومد میزاریم و از کلمه تست استفاده نکنیم تا بقیه نیان خصوصی هی سین جیم کنن و هم اعصاب ادمو بهم بزنن هم نرن واسه خودشون پیج بزنن و انجمن خلوت نشه Tongue.gif

والا منم همین میگم به نفع ادمین و انجمش دارم کار میکنم بعدش میاد پیام خصوصی میده که ایرادی نداره بذار بگن تست کردن Biggrin.gif وگرنه که به من چیزی نمیرسه تازه بهترم هست که همه باهم تست کنید رقیب زیاد میشه زودتر کدا رو میفهمیم
هر کی هم که خواست بگه ادمین راهش بهش بگه اونا هم تست کنن Biggrin.gif
Lightbulb.gifلطفا رنگ و سایز نشوته هاتون رو تغییر ندید ممنون
ادمین تمومش کن اه...مردم انقد رفرش زدم درک کنید من یاگوشی اومدم..همه بفکرخودشون هستن..مجی بس کن...بسه...برین گفتگوبحرفین Angry.gif
(19-01-2015، 07:04 PM)parava نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عاقا هر کی کد داشت بیاد بزاره تموم شد رفت .  اینغد تست تست نکنین ملت گرسنه شارژن حداقل روششو نفهمن بخاطر فقد انجمن .   بخیل که نیستیم فقط بخاطر انجمن . از طرف دوستان با وفای انجمن  Biggrin.gif Biggrin.gif Biggrin.gif

واسه کار خوبت بهت اعتبار دادم
عاغااااا هر کی اعتبار نده بهش نامردیه
حرف راست رو زد...
(19-01-2015، 07:04 PM)asma72 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یکی شارژهس ولی من سردرنیاوردم...سوال میپرسه همش Sad.gif

شمارش چیه ؟
بنظر من تست کردن خیلی سخت و وقت گیره درنتیجه همه دنبال تست نمیرن من خودم امروز چنتا مسابقه مثه یاسین رو تست کردم و اونهایی مانند آقا علی که همشو تست میکنن و خبر میدن که تا این لحظه نبوده واقعا خیلی بهمون لطف میکنن :)
Lightbulb.gifلطفا رعایت کنید قرار شد مراحات کنید هر کسی تست کرد بیاد بگه اشکال نداره فقط نباید مزاحم کاربرای دیگه بشه - یه جوری تست کنید که با هم تقسیم کار کنید یعنی هر نفر مثلا 5 تا مسابقه رو تست کنه از پیام خصوصی با هم هماهنگ کنید - سایز و رنگ نوشته هاتون رو تغییر ندیدن وگرنه مطلبتون پاک میشه - از ارسال پست های زیاد خودداری کنید لطفا Heart.gif  ممنون
شارژ ۵۰۰ تمنی ایرانسل رایگان
ارﺳﺎﻝ ۱ ﺑﻪ ۷۳۷۶۰۳
ﺑﻌﺪ ﺍﺭﺳﺎﻝ ۷۳۷ ﺑﻪ ۷۳۷۶۰۳
کدلغو laghv به 737603

درود
ارسال 1 به 20142
ارسال 142 به 20142