موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک کد مسابقات اپراتورها
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
یکی چک بی محل کشیده از کی میتونم شکایت بکنم؟
7. فقط صادر کننده
8.بانک و صادر کننده
0. بلد نیستم
لطفا جواب بدبن
(17-01-2015، 08:25 PM)parava نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
لطفن هر چن سوالم ارتباطی با تاپیک نداره خواهشن یه نفر جواب بده . اینترنت بسته دو هزاری ماهانه چجوری فعال میشه؟ کدش چیه ؟ تشکر از مدیرا لطفن تاکه جوابموندن پاک نکنین .

لطفن هر کی بلده جوابم و بده
(17-01-2015، 09:29 PM)ninjaa_2006 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یکی چک بی محل کشیده از کی میتونم شکایت بکنم؟
7. فقط صادر کننده
8.بانک و صادر کننده
0. بلد نیستم
لطفا جواب بدبن

فقط صادر کننده
(17-01-2015، 09:46 PM)parava نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(17-01-2015، 08:25 PM)parava نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
لطفن هر چن سوالم ارتباطی با تاپیک نداره خواهشن یه نفر جواب بده . اینترنت بسته دو هزاری ماهانه چجوری فعال میشه؟ کدش چیه ؟ تشکر از مدیرا لطفن تاکه جوابموندن پاک نکنین .

لطفن هر کی بلده جوابم و بده

ایرانسل تو سایتش ماهانه از پنج هزارتومن به بالا زده و دو هزار تومانی نداره
هی خدای من Sad.gif
خخخخ پروا این نت دو تومنی کجا شنیدی؟ فکر کنم همونیه که ۱ ماه پیش گفتم..... یه آدرس هست میری توی اون نت ۱ ماهه ۲ تومنی هم داره.... ۲ هزار و صد.. حالا با پی سی اومدم بهت لینک رو میدم اگه بقیه دستان هم گذاشتند ک چ بهتر... آلبرت لینک رو داره همون لینکی ک آلبرت دادمت اگه توانستی ب این بنده خدا هم بده اگه نه ک فردا پس فردا. ایشالا خواهم داد بهت ولی حجمش کمه ها.. باید هدفمند بسته رو بگیری و بدیش اینه که حجن بسته رو نمیشه چک کرد ولی اگه اندروید ۴ هستی میشه ا تنطیمات قسمت DatA usage چک و کنترل کرد.
سلام و درود به همه دوستان
امروز ایرانسل شارژ داشت؟
اگر بوده ، امکانش هست بگید.سپاسگذار  Heart.gif
--------------------
دوستان این کد هنوز شارژ میده؟؟؟
من موفق نشدم اوندفعه شارژ بگیرم؟
کسی آگاهی داره؟
شارژ 1000 تومنی ایرانسل  ارسال 1 به 84868 یا ov madr به 8282
(17-01-2015، 10:39 PM)maziyar نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام و درود به همه دوستان
امروز ایرانسل شارژ داشت؟
اگر بوده ، امکانش هست بگید.سپاسگذار  Heart.gif
--------------------
دوستان این کد هنوز شارژ میده؟؟؟
من موفق نشدم اوندفعه شارژ بگیرم؟
کسی آگاهی داره؟
شارژ 1000 تومنی ایرانسل  ارسال 1 به 84868 یا ov madr به 8282

سلام آقا مازیار نه این کد شارژ نمیده.. Wink.gif
لطفا ی نفر از اعضای مورد اعتماد سایت کدا رو بزاره.هر کی از راه میاد میگه اینو بزنید فقط شارژ کم میکنه ازمون Angry.gif
(17-01-2015، 10:45 PM)hamed1986 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
لطفا ی نفر از اعضای مورد اعتماد سایت کدا رو بزاره.هر کی از راه میاد میگه اینو بزنید فقط شارژ کم میکنه ازمون Angry.gif

دوست عزیز صفحه اول همین تاپیک ادمین محترم کد مسابقات رو در یک تاپیک گذاشته‌اند از اول تا حالا