موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک کد مسابقات اپراتورها
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
اره این رویا میدونه میدونههههه گریه والا میثم اگه برم خودشم نمیشه... فقط تا اخر امتحانا وقت دارم...
هی بی غم غمداریا...

عاشق مراقب امتحان شدم... بخصوص ک همش حرف میزدم میامد میگفت صحبت نکن هی چشاشو گرد میکرد ک بترسم نفهمید عاشق میشم گریه
به به آزادی اعلام شد بهتر شد کار ما هم راحتره 
0212 بازم عاشق شدی
اون پرستار کجار رفت؟؟ بی بی در جریانه Tongue.gif Biggrin.gif Biggrin.gif
(18-01-2015، 10:26 PM)mahdihamdi75 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آرسنال برد :)))
دمش گرم...
پیش بینیم درست درومد.

شما گفتی منچستر تو لیگ دومه من فقط یه ارسنال زدم. چرا حالا که مسابقست همش ضعیفا مثه کره و ارسنال میبرن :))
یعنی...

درود

والا اون پرستاره خیلی وقته ندارمش.... خدابیامرز... حیفش...

این استاد دانشگاهه... یعنی اگه اجا بودین دسته جمعی یه وَن میگرفتم بریم ببینینش.. شاید رضایت داد.. وای خیلی نازه... این سرِ امتحان باشه من گند میزنم... اصن.. از خوشگلی از جلو چشام کنار نمیره . گریه نه بابا بی بی جواب سلام مام نمیده نمیدونم چی شده شده امسال آشنا.. والا... اصن خبر ازش نیست...
برگمو نوشته بودم ب دوستان میرسوندن اومد بالای سرم وایساد از اول تا آخر جلسه همینجور نیگاه میکرد با اون جشنای گرد و گونه های خوشگلش وای وای وای وای اصن هر چی بگم کم گفتم... گریه زن من اینطور کسی باشه ها دیگه هیچی نمیخوام... خیلی اصن نازه... اینا رو میکنن مراقب بچه ها تقلب نکنن حواسشون پرت شه... گریه خدا بگذره ارشون گریه
من همین الان تو مسابقه مرموز یه شارژ بردم Biggrin.gif
تبریک! شما برنده شده اید. برای اطلاع از جایزه خود، prize یا جایزه را به 73711146 ارسال کنید.
خوبه.آفرین
امتیاز کل: 600
خوش آمدید. شما عضو مرموز شدید.با پاسخ به سوالات علاوه بر اینکه در قرعه کشی 60 میلیون تومان جایزه شرکت داده میشی، در پایان این مرحله نیز نتیجه تست اعلام می شود.
فکر میکنید بیشتر چطوری هستید؟
4- اهل‌ مطالعه‌ و سنجیده‌ هستم
5- دقیق‌ هستم
6- شهودی‌ و درونی هستم
*

لطفا شماره گزینه مورد نظر را به 737911 ارسال کنید.

قیمت هر سوال متنی: 120 تومان
(18-01-2015، 11:39 PM)roya نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مسابقه مرموز کدومه کد رو بگو اسم.میگی چرا.... گریه
(18-01-2015، 11:39 PM)roya نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

باید چند رو فرستاد
حرف از شارژ نزد
رویا یکم بیشتر توضیح میدی که چه جوری و چی رو به اون شماره باید فرستاد تا شارژ بده Wink.gif Shy.gif