موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک کد مسابقات اپراتورها
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
عدد 1 برد ایران . منم الان 1 فرستادم به 203060 جوابشم اومد سامانه فعال شده . عدد 1 برد ایران 
بچه آسان پرداخت یا همون آپ حلاله. چرا میگین حرامه?? خودش این نرم افزار رو ساخته. بعدشم وقتی رو گوشی نصبه خب آدم رغبت میکنه قبضا رو باهاش پرداخت میکنه. همون موجودی حسابوکه شما میگیرین 120 تومن به سود اوناس. پس نگین حرامه
(23-01-2015، 01:41 AM)بی بی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه آسان پرداخت یا همون آپ حلاله. چرا میگین حرامه?? خودش این نرم افزار رو ساخته. بعدشم وقتی رو گوشی نصبه خب آدم رغبت میکنه قبضا رو باهاش پرداخت میکنه. همون موجودی حسابوکه شما میگیرین 120 تومن به سود اوناس. پس نگین حرامه

سلام

درسته خانم باران عزیز برای هر تراکنش موجودی بانکی 1206 ریال از حسابتون کم میکنه.البته بعضی وقتا ما هم زرنگی میکنیم با 10 یا 100 تا سیمکارت .
 اگه کسی حداقل 100 تا سیمکارت داشته باشه بعد از 10 روز میتونه 100 هزار تومن شارژ بگیره.
(23-01-2015، 01:41 AM)بی بی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خب میدونین همه که موجودی یا کاری نمیکنن
فقط تکون میدن که 10 روز طول میکشه

بعدشم مکه با یه خط کسی میگیره
با جندتا خط که میشه اونو به صاحباشون داد

ولی اینکه کسی موجودی میگیره یه حرف دیگس؟

مگه شما موجودی میگیرید؟؟

من که تا 10 روز صبر میکنم امتسازم بشه 1000 چرا الکی موجوذی بگیرم من که عجله ای بر شارز ندارم
[quote='بی بی' pid='36466' dateline='1421961090']
[/quote ﺑﻰ ﺑﻰ ﺣﻼﻟﻪ ﺣﻼﻟﻪ. ﺑﺮو ﺧﻮش ﺑﺎش. ﭼﻮن ﺧﻄﺎش ﻣﺘﻌﻠﻖ ﺑﻪ ﺧﻮدﺗﻮن ﻳﺎ ﺧﺎﻧﻮاده ﻳﺎ دوﺳﺘﺎﻧﻊ
Wink.gif
دوستان من الان معرف دونفر هستم چند امتیاز میگیرم؟
(23-01-2015، 02:01 AM)saman1370 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان من الان معرف دونفر هستم چند امتیاز میگیرم؟
2*733
منم نظر حتمی در باره حرام یا حلال بودنش ندارم فقط ی نکته رو هم من اضافه کنم ک فک کنم برای موجودی گرفتن این صد تومن تو جیب بانک میره، چون زمانیکه از عابر بانک هم موجودی میگیریم بازم صد تومن کم میشه!
البته خب این احتمال هم هست ک اینجا ی درصدیشم آپ ببره...
و منم با آلبرت جان موافقم ک بیشتر بچه ها فقط صد امتیاز شیک رو میگیرن.
چون خیلی بعید میدونم ک کسی از بچه های اینجا شارژ بخره و قبض هم مگه چندتا هست ک پرداخت کنیم!
امتیاز چقد وقت میبره ک اضافه بشه مدت زمان خاصی داره یا ن؟
(23-01-2015، 02:14 AM)saman1370 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امتیاز چقد وقت میبره ک اضافه بشه مدت زمان خاصی داره یا ن؟

ظاهرا ساعت شروع کاری امتیاز میره به حسابت که فک کنم هفت و نیم تا هشت باشه