موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک کد مسابقات اپراتورها
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
Chera sharj nay0o0mad emshab :(
emr0z k shanbe b0o0d :(
(17-01-2015، 10:26 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خخخخ پروا این نت دو تومنی کجا شنیدی؟ فکر کنم همونیه که ۱ ماه پیش گفتم..... یه آدرس هست میری توی اون نت ۱ ماهه ۲ تومنی هم داره.... ۲ هزار و صد.. حالا با پی سی اومدم بهت لینک رو میدم اگه بقیه دستان هم گذاشتند ک چ بهتر... آلبرت لینک رو داره همون لینکی ک آلبرت دادمت اگه توانستی ب این بنده خدا هم بده اگه نه ک فردا پس فردا. ایشالا خواهم داد بهت ولی حجمش کمه ها.. باید هدفمند بسته رو بگیری و بدیش اینه که حجن بسته رو نمیشه چک کرد ولی اگه اندروید ۴ هستی میشه ا تنطیمات قسمت DatA usage  چک و کنترل کرد.

برا پروا فرستادم
توضیحاتم که 0212 کامل داده

خیلی خوبه
دم 0212 گرم
(17-01-2015، 11:19 PM)albert نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(17-01-2015، 10:26 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خخخخ پروا این نت دو تومنی کجا شنیدی؟ فکر کنم همونیه که ۱ ماه پیش گفتم..... یه آدرس هست میری توی اون نت ۱ ماهه ۲ تومنی هم داره.... ۲ هزار و صد.. حالا با پی سی اومدم بهت لینک رو میدم اگه بقیه دستان هم گذاشتند ک چ بهتر... آلبرت لینک رو داره همون لینکی ک آلبرت دادمت اگه توانستی ب این بنده خدا هم بده اگه نه ک فردا پس فردا. ایشالا خواهم داد بهت ولی حجمش کمه ها.. باید هدفمند بسته رو بگیری و بدیش اینه که حجن بسته رو نمیشه چک کرد ولی اگه اندروید ۴ هستی میشه ا تنطیمات قسمت DatA usage  چک و کنترل کرد.

برا پروا فرستادم

خیلی خوبه
دم 0212 گرم
لطفا برای منم بفرست
لطفا لینک سایت های دیگه رو تو انجمن نزارید Lightbulb.gif
خداییش این موقع شب ما تو انجمن چیکار میکنیم ؟ :))
خدا حافظ همگی تا فردا بعدازظهر
(17-01-2015، 11:32 PM)ahmad13000 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(17-01-2015، 11:19 PM)albert نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

برا پروا فرستادم

خیلی خوبه
دم 0212 گرم
لطفا برای منم بفرست

برا منم بفرست
(203060همراه اول) میگه اگه درست بگی شارژ هزاری میدم
1.برد آرسنال
2.مساوی
3.بردمنچسترسیتی
ارسال گزینه به 203060
به سرویس «توپ و تور» خوش امدید
نظر شما:برد سیتی
در صورت درست بودن پیش بینی 1000 تومان شارژ خواهید گرفت
(دقت کنید در این سامانه حداکثر یک بار شارژ 1000 تومانی دریافت خواهید کرد)
*
آمار نظرسنجی:
برد آرسنال: 50%
تساوی: 10.8%
برد سیتی: 39.2%
*
ادامه با ارسال کلمه
توپ

هزینه: اولین پیام روز 200 تومان، بقیه پیامهای روز رایگان است
لغو با ارسال:
توپ خاموش
شماره پشتیبانی:02188840071