موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک کد مسابقات اپراتورها
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
دکتر چقدر بی اعصابین شما  Undecided.gif
(17-01-2015، 08:21 PM)crazygirl نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اگه مسابقه شهروندی اشتباه جواب بدیم سوال رو. باز میشه ادامه داد شارژ گرفت؟؟؟؟؟

خیر ، لغوش کنید
تا سوال سوم جواب دادم ش نداد باید چیزی رو بفرستم تا ش بده؟
(17-01-2015، 08:23 PM)دکتر نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مسابقه فوتبال بعد دو سوال که جواب میدی خودش اتوماتیک شارژ رو میفرسته اگه نفرستاده یعنی شارژ نمیده پس بیخیال بشید و لغوش کنید با ارسال Laghv به ۷۳۷۸۶۵
لطفن هر چن سوالم ارتباطی با تاپیک نداره خواهشن یه نفر جواب بده . اینترنت بسته دو هزاری ماهانه چجوری فعال میشه؟ کدش چیه ؟ تشکر از مدیرا لطفن تاکه جوابموندن پاک نکنین .
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من اینجوری گرفتم:اول یه اس ام اس خالی به 737865...بعدش جواب سوالات رو دادم(پاس میده...16 نفر...ضربه میزنه)

لغو با ارسال LAGHV به 737865
(17-01-2015، 08:24 PM)hosein.h نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(17-01-2015، 08:23 PM)دکتر نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مسابقه فوتبال بعد دو سوال که جواب میدی خودش اتوماتیک شارژ رو میفرسته اگه نفرستاده یعنی شارژ نمیده پس بیخیال بشید و لغوش کنید با ارسال Laghv به ۷۳۷۸۶۵

پ چرا گفتن ش میده الکی هزار ت پرید Undecided.gif Sad.gif
دوستای عزیز من همون اول گفتم مسابقه فوتبال شارژ نمیده
دیگه این سوال و جوابا واسه چیه!!Huh.gif
(17-01-2015، 08:26 PM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من اینجوری گرفتم:اول یه اس ام اس خالی به 737865...بعدش جواب سوالات رو دادم(پاس میده...16 نفر...ضربه میزنه)

لغو با ارسال LAGHV به 737865

با یه خطم که به لطف اسما خانم اشتب شد نداد
با خط دیگه ام درست رفتم اما ش نداد   Sad.gif
(17-01-2015، 08:26 PM)دکتر نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(17-01-2015، 08:24 PM)hosein.h نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پ چرا گفتن ش میده الکی هزار ت پرید Undecided.gif Sad.gif

خب اونا هم اشتباه کردن ، عیب نداره ان شاءا... فردا شب شارژ میاد و جبران میشه