موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک کد مسابقات اپراتورها
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(21-01-2015، 12:19 AM)yhn نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هیشکی نیست جواب مارو بده؟؟!!!

شارژ هزاری چرا مینویسه کد درخواست شما موجود نیست؟؟؟

الان دیگه نمیده 
درود
داش رضا
دیشب هم وقتی کد میزدم میگفت نادرست اما ساعت 24 دقیق درست شد
بچه ها این شارژ پونصدیا فقط یه تایم خاصی شارژ میشن
صبح ها بین ساعت9تا11
(21-01-2015، 12:20 AM)roya نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقا رضا من سیمکارتم خاموش بود روشن که کردم دیدم ازم ۴۰۰ تومن کم شده
فکر میکنم خاموشم باشه بازم کم میشه

سلام

ببخشید خانم رویا عزیز شما کی نتیجه پیش بینی رو ارسال کردید؟کی خاموش کردید؟کی روشن کردین؟
(21-01-2015، 12:28 AM)reza_ab نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(21-01-2015، 12:20 AM)roya نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقا رضا من سیمکارتم خاموش بود روشن که کردم دیدم ازم ۴۰۰ تومن کم شده
فکر میکنم خاموشم باشه بازم کم میشه

سلام

ببخشید خانم رویا عزیز شما کی نتیجه پیش بینی رو ارسال کردید؟کی خاموش کردید؟کی روشن کردین؟

دیروز صبح ساعت ۱۱ فرستادم امروز صبح ساعت ۱۱ روشن کردم
دقیقا به اندازه ۲پیام ۲۰۰ی ازم کم شده بود
(21-01-2015، 12:24 AM)fateme21 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
صبح ها بین ساعت9تا11

فک نکنم . من که خودم ساعت 8 صب یه بار حدودا ده تا کد و وارد کردم . بعضی وختا هم بعداز ظهرا وارد میشن . 
(21-01-2015، 12:24 AM)fateme21 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
صبح ها بین ساعت9تا11

فقط اصولا شبا مشکل بهم میزنه روزا میشه راحت شارژ کرد  Wink.gif
(21-01-2015، 12:39 AM)roya نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیروز صبح ساعت ۱۱ فرستادم امروز صبح ساعت ۱۱ روشن کردم
دقیقا به اندازه ۲پیام ۲۰۰ی ازم کم شده بود

شما اگه چند تا سیم کارت همراه اول داری شارژشون رو خالی کن دفعه بعدی تست کن ببین برای شما جواب میده یا نه؟
برای خود من تو این 2 روزی که تست کردم جواب داده.شما هم لطفا تست کن نتیجه رو اطلاع بدید.ممنون
(21-01-2015، 12:46 AM)reza_ab نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شما اگه چند تا سیم کارت همراه اول داری شارژشون رو خالی کن دفعه بعدی تست کن ببین برای شما جواب میده یا نه؟
برای خود من تو این 2 روزی که تست کردم جواب داده.شما هم لطفا تست کن نتیجه رو اطلاع بدید.ممنون

من با سیمکارتی که شارژ نداره هم امتحان کردم
چون شارژنداشت طبیعتا چیزی هم کم نشد و کد شارژ برنده شدن روهم داد
ولی اگه سیم کارتت شارژ داشته باشه کم میشه
(21-01-2015، 12:56 AM)roya نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من با سیمکارتی که شارژ نداره هم امتحان کردم
چون شارژنداشت طبیعتا چیزی هم کم نشد و کد شارژ برنده شدن روهم داد
ولی اگه سیم کارتت شارژ داشته باشه کم میشه

ببخشید خانم رویا عزیز من با سیمکارتی که شارژ هم داشت هم تست کردم حدود نیم ساعت قبل از شروع بازی نتیجه پیش بینی رو ارسال کردم بعدش خاموش کردم روز بعدش ساعت 14 بعد از ظهر روشن کردم دیدم شارژی کم نشده ت 1000 رو فرستادم و کد شارژ رو گرفتم و مسابقه رو لغو کردم.