موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک کد مسابقات اپراتورها
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
نصب مستقل ینی برنامه رو چند بار نصب کنی
دو تا سوال
اول اینکه اگه من دو تا سیم داشته باشم و ده تا اپ بنصبم ایا اگه با نه تاش میتونم با یه سیم وارد شم و معرفم سیم اصلیم بزنم و هی امتیاز بگیرم؟
سوال دو:ایا شما روزی ده تا تراکنش می انجامی؟

لطفا و خواهشا توضی چی کاملو برام با اسمس یا واتس اپ بفرس. اگه هم با واتس فرستادی یه تکزنگم بزن تا برم ببینم
سرعت اینترنتم خعععع...ععلی کمه
09302107577
خیلی ممنون
یه پیام خالی از 73711141 اومده واسم قضیه چیه
(21-01-2015، 08:54 PM)Amir Pax نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یه پیام خالی از 73711141 اومده واسم قضیه چیه

بنویس شما ؟؟
فقط لینکشو بده! آپ دارم
سعید کجایی؟ بیا بیا کمک گریه
(21-01-2015، 08:04 PM)mina نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها چرا من برنامه مستقل کردن برنامه ها رو دان کردم خاستم نصب کنم نوشت هیچ برنامه ای نمیتواند این کار را انجام دهد, یعنی چی حالا چکار کنم من !!! گریه گریه
برنامه رو از حالت زیپ خارج کن
سعید منم میخام چن بار آپ رو نصب کنم, منم شارژ میخام گریه
ی برنامه مستقل سازی بده ک واسه من نصب بشه گریه
(21-01-2015، 09:02 PM)ahmad13000 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(21-01-2015، 08:04 PM)mina نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها چرا من برنامه مستقل کردن برنامه ها رو دان کردم خاستم نصب کنم نوشت هیچ برنامه ای نمیتواند این کار را انجام دهد, یعنی چی حالا چکار کنم من !!! گریه گریه

چطور خارجش کنم؟
(21-01-2015، 09:05 PM)mina نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(21-01-2015، 09:02 PM)ahmad13000 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چطور خارجش کنم؟
با برنامه روت ايكسپلورر

يا سرچ كن تو گوگل خارج كردن فايل زيپ با گوشي اندرويد واست مياره.... zip extractor هم هستش... Biggrin.gif Heart.gif