موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک کد مسابقات اپراتورها
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(18-01-2015، 06:58 PM)mehdi122525 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
حالا کدوم تیم قویتره

منچسترسیتی
بچه هی نگید تست Lightbulb.gif  هر کی بلده نگه داره برا خودش و هر وقت که دید شارژی هست بیاد اینجا بذاره
الان هی پیام خصوصی میدن راه تست کردن بگید
نکنید این کارو اخطار میدم Tongue Lightbulb.gif
(18-01-2015، 07:04 PM)╮ϝα☨ℯ₥ℯɧ╭ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(18-01-2015، 07:02 PM)ســـــــــعید نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شارژ Sad.gif

آقا سفارش دادیم تو این هفته برامون میاد  Biggrin.gif

فاطی تو شانس نداری اگه بگی میاد نمیاد اگه بگی نمیاد میاد کلا افعال معکوس به کار ببر
Biggrin.gif
(18-01-2015، 06:57 PM)gherti69 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(18-01-2015، 06:51 PM)hosein.h نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(18-01-2015، 06:48 PM)gherti69 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من شارژ میخوام! هیچی شارژ ندارم!!!    Sad.gif  Sad.gif  Sad.gif
همراه اول هم نیست چیزی؟

همراه اول مسابقه پیش بینی هست
۱. برد آرسنال
۲. مساوی
۳. برد منچستر سیتی
ارسال گزینه مورد نظر به ۲۰۳۰۶۰ ، شروع بازی ساعت ۱۹:۳۰
در صورت درست بودن پیشبینی فردا هزارتومن شارژ گیرت میاد

احتمالش برد کدومه؟
من اصلا اهل فوتبال نیستم!
چیزی نمیدونم!!!!
من خودم زدم سیتی...این فصل قوی تره و دومه الان
(18-01-2015، 07:06 PM)fireboy8 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(18-01-2015، 06:58 PM)فرشته123 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان من شارژ تو گوشیم هست 1700 تومن شارژ دارم ولی همش رفته تو قسمت شگفت انگیز،الان نه میتونم زنگ بزنم نه پیام بدم میگه اعتبار کافی نیس،گوشیمم خاموش روشن کردم اما فایده ای نداشت، چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اگه نمیتونی هیچکدوم رو انجام بدی تاریخش تمام شده ولی اگه تاریخ داری یکیشو احتمالا نمیتونی انجام بدی چون محدودیت داره هر کدوم

باشارژ شگفت فقط میتونی به ایرانسل زنگ بزنی و اس بدی
(18-01-2015، 07:06 PM)MOJTABA6 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه هی نگید تست Lightbulb.gif  هر کی بلده نگه داره برا خودش و هر وقت که دید شارژی هست بیاد اینجا بذاره

گل گفتی مجی Biggrin.gif Heart.gif
(18-01-2015، 06:58 PM)فرشته123 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان من شارژ تو گوشیم هست 1700 تومن شارژ دارم ولی همش رفته تو قسمت شگفت انگیز،الان نه میتونم زنگ بزنم نه پیام بدم میگه اعتبار کافی نیس،گوشیمم خاموش روشن کردم اما فایده ای نداشت، چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

با این شارژ فقط میتونی ب خط ایرانسل اس بدی یا زنگ بزنی
(18-01-2015، 07:06 PM)MOJTABA6 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آفرین  Undecided.gif
ادمین کجاست؟
ادمین بیا پیش ما
(18-01-2015، 07:06 PM)ســـــــــعید نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(18-01-2015، 07:04 PM)╮ϝα☨ℯ₥ℯɧ╭ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(18-01-2015، 07:02 PM)ســـــــــعید نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شارژ Sad.gif

آقا سفارش دادیم تو این هفته برامون میاد  Biggrin.gif

فاطی تو شانس نداری اگه بگی میاد نمیاد اگه بگی نمیاد میاد کلا افعال معکوس به کار ببر
Biggrin.gif
باشه آقا شارژ نمیاد اینم از افعال معکوس  Biggrin.gif