موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک کد مسابقات اپراتورها
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(22-01-2015، 03:36 PM)فرشته123 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها مسابقه امروز رو پیش بینی کردم برد کره و حالا ب کره هم برد آیا این پیش بینی شارژ داشت حالا یا من پیش بینی کردمو 200 هم ازم کم کرد؟

نه این مسابقه شارژ نداشت بهتره لغوش کنید 
(22-01-2015، 03:36 PM)فرشته123 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها مسابقه امروز رو پیش بینی کردم برد کره و حالا ب کره هم برد آیا این پیش بینی شارژ داشت حالا یا من پیش بینی کردمو 200 هم ازم کم کرد؟

سلام

خانم فرشته عزیز منم تو پیش بینی بازی کره و ازبکستان شرکت کردم ولی حرفی از شارژ نزد.بهتره لغو کنید ممکنه چند ساعت دیگه پیام بده و 200 تومن از شارژتون کم کنه.
(22-01-2015، 03:40 PM)reza_ab نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام

خانم فرشته عزیز منم تو پیش بینی بازی کره و ازبکستان شرکت کردم ولی حرفی از شارژ نزد.بهتره لغو کنید ممکنه چند ساعت دیگه پیام بده و 200 تومن از شارژتون کم کنه.

سلم
ممنون از راهنماییتون
(22-01-2015، 03:05 PM)asma72 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سعی حسودیت شد؟؟؟من بسیجی کشف میکنم ..بمن میگن اسی خطر Biggrin.gif

وای اسی عاشقتم!!   Heart.gif
بچه ها من یه سوالی دارم. سوالای ارشد توی درس زبان منبعش چیه??
با سلام بچه ها از همین حالا بزنین
ت 1 به ۲۰۳۹۷ یا ۲۰۳۰۶۰ بردایران هست شارژ ۱۰۰۰ میده تا ۱۰ صبح فردا وقت دارین
:-)
ای بابا مجی جنبه داشته باش!!! میخواستم به اسی اعتبار بدم یهو دیدم خط خورده!! چکارش داری اسی رو???
بیام بهت خشونت کنم??  Undecided.gif
شارژ های مسابقه اینتر میلان هم از ساعت ۲ شروع کرده داره میده کسایی که مثل من برد اینتر میلان رو پیشبینی کردن
ت1000 رو به ۲۰۰۳۹۷ یا ۲۰۳۰۶۰ بفرستن شارژشون رو بگیرن:-)
:-)
راستی در مورد وارد کردن شارژ همراه اول:
*اگه کد شارژ را بجای *140 با *142 بزنید تا 30% هم شارژ درون شبکه فوق العاده بهتون هدیه میده و هیچ تاثیری توی زمان مصرف شارژ اصلی نمیذاره یعنی مثل شگفت انگیز ایرانسل نیست که بعد از تموم شدن تاریخش کل شارژ را بزنه به جیب، بعد از تموم شدن تاریخ فوق العاده، فقط قسمتی که هدیه داده از بین میره!

*اگه مالک سیم کارت زیر 25 سال باشه کد شارژ را با #رمز*124*111* بزنیدو علاوه بر شارژ اصلی 100 تا هم پیامک درون شبکه بهتون هدیه میده!
Biggrin.gif
(22-01-2015، 01:44 AM)hamed1986 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کو ؟کی اینجا زد تو داره؟آقا چطوره راضی هستی؟فیسبوک که نمیبینیمت  Dodgy.gif

من دارم یه هفته ست تا الان اره راضی بودم در اینده نمیدونم
از الان بزنیم زود نیس؟؟ شاید همراه اول اس بده 200 تومن کم کنه فردا بزنیم شاید بهتر باشه Shy.gif