موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک کد مسابقات اپراتورها
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(22-01-2015، 10:43 AM)لیلا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
من پیشبینی دیشب همراه اول نفهمیدم ک بزنم
واسه پیشبینی امروز چی بفرستم؟

هنوز ک معلوم نیست امروز شارژ بده برا پیش بینی چون مال بازی دیشب را هم هنوز نداده  Angry.gif
(22-01-2015، 10:52 AM)فرشته123 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ای داد بیداد من ک دیروز برد اینتر رو زدم بعد آقا رضا گفتن شارژ نداره لععو کن

صبحش گفت حرفی از شارژ نزده اما شب اعلام کرد که شارژ میده منم زدم Cool.gif
البته در پستی فقط دستور لغوش رو گفتن ولی من ت 1000 هرچی میفرستم میگه جایزه اختصاص نیافته ولی بار دوم ت 1000 زدم پیام اومد بنظرت کدوم میبره بین اولین بازی یک چهارم نهایی:
1. کره جنوبی
2. ازبکستان

ولی حرفی از شارژ نزده :))
سلام لیلا عزیز الان مرحله حذفی ی تیم باید ببره ک برن مرحله بعد ب همین دلیل تساوی ندارن
مسابقه دیشب وقتی ت 1 فرستادیم نوشت درصورت درست بودن 1000 تومن شارژ برنده میشید و بنظرم همراه اول هنوز جوایز مسابقه دیشب رو فعال نکرده تا کسانی که جواب درست گفتن نتونن با لغو توپ و تور در پیش بینی امروز هم شرکت کنن و احتمالا برنده بشن :))
دوستان الانب من پیام داده میتونی ت 1000 روبفرستی برای دریافت شارژ
به منم پیام داد فرستادم نداد چرا Undecided.gif
(22-01-2015، 11:22 AM)saman1370 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان الانب من پیام داده میتونی ت 1000 روبفرستی برای دریافت شارژ

شما مسابقه دیشب به 203060 فرستادین یا به 20397؟ من به 20397 فرستادم نمیگه ت 1000 بفرستید و خودمم میزنم میگه جایزه اختصاص نیافته گویا هر روز یکی از این شماره ها سریع عمل میکنه :(
winer
من ب 203060 فرستادم
به من گفت ت 1000  بفرست زدم ولی شارژ را نفرستاد  Undecided.gif