موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک کد مسابقات اپراتورها
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
یه علامت سوالی میذاشتید
کی جواب سوالا جام شهروندی رو یادشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
(22-01-2015، 06:36 PM)ali1 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کی جواب سوالا جام شهروندی رو یادشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سوالاشو بگو تا جواب بدیم
سوالو بفرس
مسابقه جام شهروندی
اگر بچمون خارج بدنیا اومد چجوری براش شناسنامه بگیریم؟
1.به کنسولگری ایران بریم
2.برگردیم ایران براش شناسنامه بکیریم
(22-01-2015، 06:44 PM)ali1 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مسابقه جام شهروندی
1.به کنسولگری ایران بریم

1.به کنسولگری ایران بریم
(22-01-2015، 06:47 PM)ahmad13000 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(22-01-2015، 06:44 PM)ali1 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مسابقه جام شهروندی
1.به کنسولگری ایران بریم

1.به کنسولگری ایران بریم

ممنون بعد میخواستیم شارژ بده js 777 بود دیکه؟؟؟؟
خداییش دارم واقعیت و میگم . دیشب و دیر خوابیدم صب بیدارم شدم دیدم یه پیام واسم اومده محتواش همین بود . شارژ های هزارتومانی برای 3 هزار نفر اول . ارسال جواب به ...........   
یه شماره رو تست کردم بهم شارژ داد اومدم یکی دیگه رو بگیرم تبریک و نگفت . فک کنم مهلتش تموم شده بود . ساعت 11 و 30 من بیدار شدم ساعت 9 و30 پیام واسم اومده بود 
میخوام اینو بگم که اولن اون 3 هزار چجوری تموم شد بعدش چرا هیش کی اسمی از شارژ و امروز نبرد یعنی هیش کی نفمیده جز من . خدا شاهده منم یکی گرفتم
(22-01-2015، 06:49 PM)ali1 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(22-01-2015، 06:47 PM)ahmad13000 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مسابقه جام شهروندی
1.به کنسولگری ایران بریم

1.به کنسولگری ایران بریم

ممنون بعد میخواستیم شارژ بده js 777  بود دیکه؟؟؟؟

آره همین بود
نه هیچکس نفهمیده Biggrin.gif