موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک کد مسابقات اپراتورها
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(19-01-2015، 11:23 PM)بی بی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اسی ??? Biggrin.gif
پس فقط یدونه 500 بهت میدم. سعادت نداشتی روووله میخواستم دو تومت برات بفرستم.
یدونه 500 هم میدم رویا!!

بی بی گریهگریهگریه
تحت تاثیر سخاوتت قرار گرفتمگریهگریهگریه
یه تقلبی نوشتم... مو لا درزش نمیره . فقط خدا کنه یه آدمی که آدم باشه مثه این ظهریه حیون نباشه نراقب باشه بگیره بتمرگه یه جا راحت تقلبیمو بنویسم...
آدم بزه سر این ۴ راه وایسه بهتره ای دانشگاست.. والا کار داشتم نمیزفتم چیه اه خخخ بدم نمیاد ولی الان اعصاب خورده ولش گریه
من خیلی از حرفای این گزافه گوی خوشم میاد حیف دختر نیست Tongue.gif Biggrin.gif
کاش این گزافه گوی به جای گزافه گویی درس میخوند و تقلب لازم نمیشد. 
Confused
سلام مرسی از شارژ امشببببببب  Biggrin.gif
(19-01-2015، 11:35 PM)╮ϝα☨ℯ₥ℯɧ╭ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خواهش میکنم فاطمه Biggrin.gif
(19-01-2015، 11:40 PM)MOJTABA6 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(19-01-2015، 11:35 PM)╮ϝα☨ℯ₥ℯɧ╭ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خواهش میکنم فاطمه Biggrin.gif

نبودم امشبااااااا Biggrin.gif
بی بی عاشقتم ممنون بابت شارژ.ایشالا عروسیت باسعی جبران کنم برقصیم Biggrin.gif
(20-01-2015، 12:01 AM)asma72 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بی بی عاشقتم ممنون بابت  شارژ.ایشالا عروسیت  باسعی  جبران کنم برقصیم Biggrin.gif

بی بی مبارکا باشه سعی تو هم مبارک  Biggrin.gif