موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک کد مسابقات اپراتورها
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(21-01-2015، 07:26 PM)Shabnam Sharifi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(21-01-2015، 07:19 PM)╮ϝα☨ℯ₥ℯɧ╭ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(21-01-2015، 07:18 PM)Ali ZyXEl نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چه سکوتی Biggrin.gif
مگه چنتا خط دارید؟ Biggrin.gif

6 تا  Biggrin.gif

فاطمه جونم 6 تا خط داری با 1 گوشی؟ یعنی همش سیم عوض میکنی Biggrin.gif

نه 3 تا گوشی دارم یکیشم 2 سیم کارته هست میشه 4 تا گوشی انگار   Biggrin.gif
(21-01-2015، 07:23 PM)amir.player1 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یکی نیس جواب مارو بده؟
مثلا الان من 1000 امتیاز گرفتم
چی کنم که شارژ بگیرم؟  Sad.gif
برو تو نرمفزار خرید شاشارژو بزن .بعد هزاری رو انتخاب کن بعد برای پرداخت ش زیرش زده از محل امتیاز همین
(21-01-2015، 07:23 PM)amir.player1 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یکی نیس جواب مارو بده؟

امتیاز بگیرید و برنده شوید

در کنار انجام تراکنش، با تکان دادن گوشی خود هنگامی که منوی وسطی برنامه را گشوده اید، هر روز می توانید امتیاز بگیرید و با امتیازات خود در قرعه کشی های شرکت کنید

الان این تو سایت اصلیه حرفی از شارژ نزده ؟ تا حالا کدومتون با این برنامه شارژ گرفته ؟
(21-01-2015، 07:26 PM)Sajad_N نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مرسی من 20 تا کد شارژ گرفتم.

خواهش آقا سجاد  Angel.gif
(21-01-2015، 07:26 PM)Sajad_N نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مرسی من 20 تا کد شارژ گرفتم.

نوش جونت،10 تاشو بزن تو گوشیت، 10 تاشم بیا قرعه کشی بذار بده ملت حالشو ببرن Biggrin.gif
(21-01-2015، 07:28 PM)Sajad_N نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یکی نیس جواب مارو بده؟
برو تو نرمفزار خرید شاشارژو بزن .بعد هزاری رو انتخاب کن بعد برای پرداخت ش زیرش زده از محل امتیاز همین

قربون آدم چیزفهم. متوجه شدم فقط نرم افزارش رو از کجا گیر بیارم؟ اسمش چیه سرچ کنم واسه دانلود؟
(21-01-2015، 07:29 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یکی نیس جواب مارو بده؟

امتیاز بگیرید و برنده شوید

در کنار انجام تراکنش، با تکان دادن گوشی خود هنگامی که منوی وسطی برنامه را گشوده اید، هر روز می توانید امتیاز بگیرید و با امتیازات خود در قرعه کشی های شرکت کنید

الان این تو سایت اصلیه حرفی از شارژ نزده ؟ تا حالا کدومتون با این برنامه شارژ گرفته ؟
من 17 هزار شارژ گرفتم
(21-01-2015، 07:32 PM)amir.player1 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(21-01-2015، 07:28 PM)Sajad_N نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یکی نیس جواب مارو بده؟

قربون آدم چیزفهم. متوجه شدم فقط نرم افزارش رو از کجا گیر بیارم؟ اسمش چیه سرچ کنم واسه دانلود؟

نرم افزار آپ
در ضمن شماره هرکسی رو که به عنوان معرف بزنی با اولین خرید شارز یا موجودی 733 امتیاز به خودت و 733امتیاز به شماره ای که معرفی کردی میده
مرسی از فاطمه وعلی بابت کدشارژ تون
(21-01-2015، 07:36 PM)Meysam Irani نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مرسی از فاطمه وعلی بابت کدشارژ تون

نوش جونتون  Angel.gif