موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک کد مسابقات اپراتورها
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
خاک تو سر استرالیا زدیم مساوی باخت Angry.gif
(17-01-2015، 04:28 PM)ســـــــــعید نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(17-01-2015، 04:17 PM)╮ϝα☨ℯ₥ℯɧ╭ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ایشالا شارژ باشه امشب منم محروم نشم   Undecided.gif

فاطی مگه قراره مرحوم بشی Biggrin.gif  نه نه منظورم محرومه
ایشالا تاپیک پرشارژ باشه اینم واسه ضد اسپم شدن Tongue.gif

امکانش هست به مدت 24 ساعت محروم شم تقلب شه  Biggrin.gif
اون کدی که شارژ پنجی میداد چی بود بزنیم ببینیم میده یا نه
از مسابقات گذشته شارژ نیس برای اونا که نگرفتن؟ بجز جام شهروندی که قبلا اشتباه جواب دادم بهم نمیده
(17-01-2015، 04:52 PM)مسعود ده نمکی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

737865
(17-01-2015، 04:52 PM)مسعود ده نمکی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

737865
فکر نکنم بده ما از این شانسا نداریم
(17-01-2015، 04:57 PM)fargol f نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
از مسابقات گذشته شارژ نیس برای اونا که نگرفتن؟ بجز جام شهروندی که قبلا اشتباه جواب دادم بهم نمیده

2012 پیشونی سفید فکر کنم 
سلام دوستان وقت بخیر وشادی
من از یکسال پیش عضو 733 بودم
اگر ممکنه راهکار جمع آوری امتیاز و دریافت شارژ رو برای من پ.خ کنید
سپاسگذارم
----------------
شارژ هست امروز
(17-01-2015، 05:21 PM)Sajad_N نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شارژ هست امروز

این جملت خبر بود دادی یا سوال بود پرسیدی؟ Biggrin.gif