موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک کد مسابقات اپراتورها
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(18-01-2015، 06:26 PM)bia2learn نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(18-01-2015، 06:25 PM)فرشته123 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من شارژ 10 تومنی رو زدم پیام اومد ک ب قیمت پنج تومن بخری chand 10 رو فرستادم حتی دوبار فرستادم ولی هنوز پیامی نداده

بین chand و 10 فاصله نذار chand10 بفرست.

هم با فاشله هم بی فاصله فرستادم بازم کد تخفیف رو نفرستاد
از تمال بچه های تستر سپاسگذاریم که زحمت میکشن فدای همتون
(18-01-2015، 06:43 PM)فرشته123 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(18-01-2015، 06:26 PM)bia2learn نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(18-01-2015، 06:25 PM)فرشته123 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من شارژ 10 تومنی رو زدم پیام اومد ک ب قیمت پنج تومن بخری chand 10 رو فرستادم حتی دوبار فرستادم ولی هنوز پیامی نداده

بین chand و 10 فاصله نذار chand10 بفرست.

هم با فاشله هم بی فاصله فرستادم بازم کد تخفیف رو نفرستاد

مطمئنی شارژ داره سیمکارتت؟! نمیدونم Tongue
(18-01-2015، 06:44 PM)morteza_m2 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
از تمال بچه های تستر سپاسگذاریم که زحمت میکشن فدای همتون

خواهش میشه قابلتونو نداره
(18-01-2015، 06:41 PM)╮ϝα☨ℯ₥ℯɧ╭ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(18-01-2015، 06:40 PM)ســـــــــعید نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها صدبار اومدید خصوصی من تست شارژ چجوریه والا الان اینقد تستر زیاد شده میترسم ایرانسل هنگ کنه بزارین چندنفر اینکارو کنن. کلا هرکی خصوصی ازم سوال بپرسه جواب نمیدم Undecided.gif

از منم پرسیدن  Biggrin.gif جواب ندم  Tongue.gif

تست کد که کاری نداره
میشینی باهاش مذاکره میکنی ببینی شارژ میده یا نه Biggrin.gif
ولی جدن میگم تست کدها چیز خاصی نیست اما اگه قرار باشه همه تست کنن ایرانسل رویه رو عوض میکنه و ممکنه به ضررمون تموم شه
سعید من ازت خوشم میاد.. بیا و بهم محل نزار !!  Biggrin.gif
اقا من شارژ ده هزار تومانی رو همین الان با 5 تومن خریدم
شارژژژژژژژژژژژژژژ
من شارژ میخوام! هیچی شارژ ندارم!!! Sad.gif Sad.gif Sad.gif
همراه اول هم نیست چیزی؟
بله شارژ تو گوشیم دارم ولی نمیدونم چرا پیام میدم نمیره از شارژمم کم نمیکنی حتی امروز هم خواستم زنگ بزنم ب هط 0919 ولی میگفت اعتبار کافی نیس