موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک کد مسابقات اپراتورها
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
Ba raveshi ke aghaye gherti goft manam tonestam kodaye 500 ro sharj konam.hichkodom ham masdod nashod.shoma ham emtehan k0nin dostan.
سلام
آقا رضا چندتا سوال؟
میگم این مسابقه اینتر کی هست؟
چرا تلویزیون ما پخشش نمیکنه؟
از کجا باید بفهمیم بازی چند چند شده؟

و اینکه برای لغو مسابقه میشه ب جای TOP OFF عبارت (توپ خاموش) رو فرستاد ؟
Heart.gif
(22-01-2015، 12:49 AM)yasamin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Ba raveshi ke aghaye gherti goft manam tonestam kodaye 500 ro sharj konam.hichkodom ham masdod nashod.shoma ham emtehan k0nin dostan.

سلام
۱. فارسی بنویسید
۲. کدوم روش ؟
۳. اون دعای امضاتون معنیش چی میشه ؟
(22-01-2015، 01:06 AM)hosein.h نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(22-01-2015، 12:49 AM)yasamin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام
۱. فارسی بنویسید
۲. کدوم روش ؟

سلام
آقا حسین الان کدهارو با ستاره ۷۲۰ ستاره ۵۰۰ بزنی وارد میشن.
و اون متن هم بخشی از دعای عرفه امام حسین(علیه السلام) هست ک معنی بسیار زیبایی داره:
اى خدا ب من آن مقام ترس و خشيت از جلال و عظمتت را عطا كن كه گويا تو را ميبينم و مرا بتقوى و طاعتت سعادت بخش.

موفق باشید
دوستان عزیز سامانه شارژ 500 تومنی 720 الان درست شده . میتونین کدهاتون رو الان وارد و شارژ کنین.
(22-01-2015، 01:06 AM)hosein.h نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام
۱. فارسی بنویسید
۲. کدوم روش ؟

خب بدلیل اینکه یاسمین خانوم رفتن من جواب میدم

از همون روش ستاره 720 ستاره 500 مربع وارد کنین من الان 4تا کد زدم شارژ شد
بچه ها فک کنم هنگ کرد برا من میزنه کد معتبر نمی باشد Undecided.gif Undecided.gif
دلی جون فعلا با گوشی زد ۲ به تفاهم رسیده خخخ
دوستان اینکه میگه کد معتبر نمی باشد دیگه نزنم ممکنه مسدود بشه؟؟

تا چندتا اجازه میده کد پونصدی بزنیم؟؟
کو ؟کی اینجا زد تو داره؟آقا چطوره راضی هستی؟فیسبوک که نمیبینیمت Dodgy.gif