موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک کد مسابقات اپراتورها
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(17-01-2015، 08:27 PM)roya نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستای عزیز من همون اول گفتم مسابقه فوتبال شارژ نمیده
دیگه این سوال و جوابا واسه چیه!!Huh.gif

رویای واقعا کارتعالی بود من به حرف گوش دادم نزدم الانم بهت اعتبار میدم Tongue.gif Biggrin.gif
فردا90درصد شارژهس Biggrin.gif
(17-01-2015، 08:31 PM)asma72 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فردا90درصد شارژهس Biggrin.gif

خدا از دهنت بشنوه ما دیگه عادت کردیم به شارژ رایگان
دوستان مطمئنن که صبحا شارژ ایرانسل نیست ؟
(17-01-2015، 08:30 PM)ســـــــــعید نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(17-01-2015، 08:27 PM)roya نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستای عزیز من همون اول گفتم مسابقه فوتبال شارژ نمیده
دیگه این سوال و جوابا واسه چیه!!Huh.gif

رویای واقعا کارتعالی بود من به حرف گوش دادم نزدم الانم بهت اعتبار میدم Tongue.gif Biggrin.gif

مرسی سعید جان Heart.gif
میگم وقتی یه نفر تست میکنه خبر میده بهتره گوش بدن به حرفش تا همه متحمل ضرر نشن
خدا ازدهنم شنید Biggrin.gif ههههه...اگ فردا شارژباشه بمن اعتباربدین
دخترا راضی هستین ادمین رنگ منو عوص کنه؟؟؟میگ دخترا ناراحت میشن
دانلود آهنگ جدید مرتضی پاشایی به نام کی فکرشو می کرد

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Heart.gif زیباترین صدا Heart.gif مرتضی پاشایی Heart.gif
(17-01-2015، 08:41 PM)hosein.h نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(17-01-2015، 08:40 PM)asma72 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
حسی مگ دختری؟؟؟ Biggrin.gif

ناراحت نشدم که میگی مگه دختری
میگم اگه قرار به عوض شدن رنگ باشه منم میخوام زرد بشم

Tongue.gif بله اسما خانم اینجوریه اگه رنگ شما رو عوض کنم باید رنگ همه رو عوض کنم که همچین چیزی نمیشه انجام داد
(17-01-2015، 08:47 PM)asma72 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
حسی مرد نباید ناراحت بشه محکم باش وسرسخت...طوری سخت باش مث من ک همه توشک هستن ایادخترم یاپسر...
ادمین میخام ی تاپیک بزنم  میخام همه کاربرا  اهنگ  موردعلاقشونو تواون  تاپیک بزارن اجازه هس  اسپم جان؟ Biggrin.gif

بله تو بخش آهنگ های درخواستی تاپیک بزن ولی همه باید آهنگ ها رو تو خود سایت آپلود کرده باشن
دوستان گلم اسپم ندین دیگه... Undecided.gif
اسپم (ادمین) اسپم نده... Biggrin.gif